تنها روزنامه ای که در تمام نوروز منتشر می شود

تنها روزنامه ای که در تمام نوروز منتشر می شود

جامعه > شهری -نوروز که فرا می رسد روزنامه های ایران به تعطیلی طولانی مدتی می روند اما روزنامه ای که از روز ۲۹ اسفند ماه تاکنون انتشار آن ادامه یافته است، روزنامه "خبر جنوب" است.

به گزارش روابط عمومی نشریات بین المللی خبر، مدیر موسسه بین المللی مطبوعاتی خبر گفت: روزنامه خبرجنوب طبق معمول هجده سال گذشته در ایام تعطیلات نوروزی سال ۹۵ حتی روز ۱۳ فروردین نیز چاپ می شود و در اختیار مخاطبان قرار می گیرد.

حسین واحدی پور گفت: با توجه به روزهای حساس و تعطیلات طولانی سال نو، مردم کشور اشتیاق فراوانی به کسب خبر و آگاهی از مسائل روز دارند که روزنامه خبرجنوب با درک این حساسیت مانند سالهای قبل در تمام ایام تعطیلات نوروز از ۲۹ اسفندماه ۹۴ تا روز۱۳ فروردین ۹۵ به عنوان تنها روزنامه کشور انتشار خود را ادامه می دهد.

وی اضافه کرد: این روزنامه افتخار دارد که کماکان و بی وفقه در عرصه اطلاع رسانی به مردم و میهمانان نوروزی خدمات رسانی کند.
مدیر مسئول روزنامه خبرجنوب خاطرنشان کرد: این روزنامه با اعتقاد به فرهنگ پویا و اصیل اسلامی - ایرانی و لزوم آگاهی مردم از مسائل روز همواره بر اطلاع رسانی دقیق و سریع و بازتاب دادن اخبار و گزارشهای روز بر صفحات نشریات خود اصرار می ورزد و در انجام رسالت خطیر مطبوعاتی خود بر انتشار روزنامه در ایام تعطیل به ویژه تعطیلات نوروزی تاکید دارد.

واحدی پور تداوم اطلاع رسانی را از اهداف مهم انتشار بی وقفه روزنامه خبرجنوب عنوان کرد و گفت: در عصری زندگی می‌کنیم که سرعت و دقت در اطلاع رسانی حرف اول را می‌زند.

وی با اشاره به تنوع ابزار اطلاع رسانی بیان کرد: خبر ایام تعطیل و غیر تعطیل نمی‌شناسد و در هر زمانی اتفاق می‌افتد و باید رسانه‌ای باشد تا خصوصا در ایامی که روزنامه مکتوبی منتشر نمی‌شود بار انعکاس اخبار را بر دوش بگیرد.

مدیر مسئول روزنامه خبرجنوب با تأکید بر اینکه در طول ۳۷ سال انتشار روزنامه خبر جنوب انعکاس سریع اخبار با رعایت صداقت را در سرلوحه کار قرار داده، آن را یکی از دلایل موفقیت و استقبال مردم از این روزنامه دانست.

گفتنی است روزنامه خبرجنوب تنها روزنامه بخش خصوصی کشور است که موفق به انتشار ده هزار شماره خود شده است.

۴۷۴۷

...

منبع

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

تبلیغات ویژه

دانلود جدیدترین نسخه ی بازی و نرم افزارهای اندروید

آمار روزانه سایت

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
08/07
11
208374
2889
08/06
18
240174
3260
08/05
34
167874
1743
08/04
16
170834
1395
08/03
9
203743
2614

حاضرین در سایت

ما 132 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به روز پـیام است.© 2016-2007

<<طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب و طرح سایت، پیگرد قانونی دارد>>