همه نوع تخلف و تقلب در رستوران های دربند/ سازمان تعزیرات: وضع رستوران های حومه تهران اسفبار است

همه نوع تخلف و تقلب در رستوران های دربند/ سازمان تعزیرات: وضع رستوران های حومه تهران اسفبار است

جامعه > مشکلات مردم -گشت مشترک تعزیرات حکومتی پس از حضور در رستوران های شهری و برون شهری جاده هراز، فرحزاد و لواسان به رستورانهای دربند در شمال تهران رفت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین 15 گشت مشترک تعزیرات حکومتی در ایام نوروز با حضور بازرسان و کارشناسان دستگاهای نظارتی از واحدهای ارائه کننده خدمات سرکشی و به تخلفات رسیدگی می کنند که یکی از این گشت ها امروز به صورت سرزده به سراغ رستوران‌های منطقه دربند رفت.

گشت مشترک تعزیرات حکومتی در ایام نوروز به جاده هراز منطقه آبعلی، فرحزاد و فشم رفته بود به شمال شهر تهران یعنی منطقه دربند رفت تا از رستوران‌های این منطقه توسط کارشناسان مختلف بازرسی کند.
یکی از کارشناسان دامپزشکی در این گشت و پس از بررسی‌های لازم گفت: بخشی از مواد غذایی این واحدها فاسد بوده و گوشت های موجود در این واحد‌ها نیز فاکتور خرید نداشت و مشخص نبود که کشتار آن به صورت بهداشتی و استاندارد بوده یا خیر.
او گفت: این مواد فاسد معدوم شده و پرونده تخلف نیز به رییس شعبه 41 تعزیرات حکومتی که در گشت حاضر است ارجاع می‌شود
شهر آبادی رئیس گشت‌های مشترک تعزیرات حکومتی استان تهران در مورد مغازه هایی که بسته بودند نیز گفت: فرار از قانون امکان پذیر نیست و توصیه ما به اصلاح تخلف است و مطمئن باشید تعزیرات حکومتی در تمام ایام سال با همکاری دستگاه های نظارتی گشت مشترک برگزار می شود و همچنین دستگاه های نظارتی نیز به صورت جداگانه بازرسی دارند.
در یکی از مغازه‌های و واحدهای صنفی گوشت‌های آلوده‌ای وجود داشت که کالای غیر قابل مصرف این واحد معدوم و برابر قانون متخلف به پرداخت 45 میلیون ریال جزای نقدی محکوم شد.
کارشناس دامپزشکی در این خصوص گفت: گوشت باید در ظرف استیل نگهداری شود و نگهداری آن به شکل دیگر تخلف محسوب می‌شود.

او گفت: تمامی گوشت های موجود در مغازهها و واحدهای صنفی باید دارای فاکتور خرید معتبر باشند تا زمان و درستی کشتار مشخص شود.
تعزیراتی‌ها در حین بررسی‌های خود دریافتند در یکی از واحدهای صنفی مقداری دیزی به صورت فریز شده وجود دارد. که این عمل تخلف محسوب می‌شود.
جعفری کارشناس بهداشت محیط در این خصوص گفت: متاسفانه دیزی این واحد نیز به صورت فریز شده کشف شد که باید معدوم شود.
در حین بررسی از واحدهای متخلف مشخص شد در یکی از این رستوران‌ها چرخ گوشت و همچنین ظروف مخصوص نگهداری گوشت شسته نشده و مجدد مورد استفاده قرار می گیرد.

جعفری کارشناس بهداشت گفت: تمامی کالاهایی که استفاده می شود باید پس از استفاده شسته شود به خصوص گوشت ماده ای است که اگر در شرایط نامناسب نگهداری شود به سرعت فاسد می شود اما مشاهده می کنیم که این واحد چرخ گوشت را تمیز نکرده و مواد باقی مانده در آن فاسد شده است.
شهرآبادی رئیس گشت‌های مشترک تعزیرات حکومتی تهران اعلام این مطلب که این واحد متخلف 60 میلیون ریال جریمه نقدی شد، گفت: در رستوران های حومه شهر تهران وضعیت اسفبار است و شرمنده مردم هستیم چرا که امکانات ما نیز محدود است.

 


45231

 

...

منبع

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

تبلیغات ویژه

دانلود جدیدترین نسخه ی بازی و نرم افزارهای اندروید

آمار روزانه سایت

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
08/03
0
7006
60
08/02
2
100936
802
08/01
56
115095
1801
07/30
6
67653
725
07/29
31
54857
783

حاضرین در سایت

ما 103 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به روز پـیام است.© 2016-2007

<<طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب و طرح سایت، پیگرد قانونی دارد>>