4 باغ در خیابان پل رومی به زودی نابود می شوند/ به درختان آب نمی دهند تا خشک شوند

جامعه > شهری -باشگاه خبرنگاران نوشت: رئیس کمیته محیط زیست شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به قطع درختان باغ مبشر واقع در خیابان پل رومی تهران گفت: بیشتر درختان این باغ به دلیل عدم آبیاری خشک شده اند.

محمد حقانی با اشاره به قطع درختان باغ مبشر واقع در خیابان پل رومی تهران گفت: به همراه کارشناسان از این باغ بازدید کردم و متوجه شدم که بیشتر درختان به دلیل عدم آبیاری خشک شده اند.

وی با بیان این‌که در این باغ فیلم برداری هایی انجام داده ایم، افزود: با شهردار منطقه مکاتبه کرده و گفته ام که پیگیر این باغ هستم چراکه نمی خواهم این باغ هم روزی به سرنوشت باغ دروس دچار شود.

رئیس کمیته محیط زیست شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر این‌که بسیاری از درختان این باغ به دلیل عدم آبیاری خشک شده اند، گفت: بنده 4 ماه گذشته در خصوص این باغ مکاتباتی انجام و هشدارهایی نیز دادم که مالک باید مواظب درختان این باغ باشد.

حقانی با بیان این‌که در این منطقه و خیابان 4 باغ قرار دارد، گفت: بنده به آن‌ها تذکری مبنی بر نگهداری از باغات داده ام و همچنین با توجه به اطلاعات بنده متوجه شدم که سازمان بوستان ها و فضای سبز شهر تهران هم برای این باغات شناسنامه تهیه کرده است.

وی با تاکید بر این‌که در حال حاضر این باغ تحت نظارت و کنترل است، یادآور شد: نگهداری باغ در وهله اول به عهده مالک بود و اما در صورت کوتاهی مالک براساس قانون، وظیفه نگهداری و رسیدگی از باغ بر عهده شهرداری تهران و یا شهرداری محله است.

رئیس کمیته محیط زیست شورای اسلامی شهر تهران با توجه به این‌که بسیاری از درختان باغات به دلیل عدم آبیاری خشک می شوند، تصریح کرد: قطعا این خشکیدگی مقدمه ای بر قطع درختان خواهد بود و بنده نیز در این خصوص تذکر داده ام که بسیاری از درختان باغات سطح شهر تهران به این نحو خشک شده و مالکان و افراد سودجو آن‌ها را از بین برده اند.

حقانی گفت: در هفته آینده به همراه شهردار منطقه از محل و باغات موجود بازدید خواهم کرد.

۴۷۴۷

...

منبع

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

تبلیغات ویژه

دانلود جدیدترین نسخه ی بازی و نرم افزارهای اندروید

آمار روزانه سایت

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
08/01
0
16744
170
07/30
6
67653
725
07/29
31
54857
783
07/27
0
192
3
07/22
0
140910
2221

حاضرین در سایت

ما 99 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به روز پـیام است.© 2016-2007

<<طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب و طرح سایت، پیگرد قانونی دارد>>