معاون شهردار تهران: جلسه شهردار تهران با نمایندگان مجلس سیاسی نبود

معاون شهردار تهران: جلسه شهردار تهران با نمایندگان مجلس سیاسی نبود

جامعه > شهری -مهر نوشت: معاون برنامه‌ریزی توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران گفت: جلسه اخیر قالیباف با نمایندگان مجلس سیاسی نبوده و در خصوص برنامه ششم توسعه مباحثی انجام شد.

ناصر امانی در جلسه علنی شورای شهر تهران با اشاره به انتقاداتی که در خصوص عدم همکاری شهرداری در خصوص توسعه شبکه فاضلاب گفت: در بسیاری از موارد ما از حق شهرداری عبور کردیم تا کار مردم در زمینه فاضلاب پیش رود. ما در این زمینه سه کمیته راه اندازی کرده ایم تا برخی از مشکلات موجود را برطرف کنیم و تحقق ۱۰۰ درصدی برنامه های فاضلاب به معنای همکاری شهرداری بوده است.

او ادامه داد: مصوبه ای که شورا در خصوص آب و فاضلاب منطقه ۲۲ تصویب کرده، ما را دچار محدودیت کرده است و لایحه جدیدی برای اصلاح این موضوع در حال حاضر تدوین کرده ایم. منطقه ۴ تصفیه خانه دارد که در اختیار منطقه نیست و معاونت خدمات شهری باید پیگیری کند. به شهردار منطقه 4 دو بار تذکر داده شده که وی دلایلی را می آورد اما موضوع را پیگیری می کنیم.

او با اشاره به انتقاد دیگر اعضای شورای شهر تهران در خصوص برخورد شهرداری با وزات صنعت و معدن و سازمان میراث فرهنگی گفت: شهرداری تهران بنا بر تعامل دارد، ما اصلا نه ابزار و نه امکان برخورد انتظامی و خشن با وزارتخانه داریم. وزارتخانه ای که چند هزار متر تغییر کاربری داده، کمیسیون ماده ۱۰۰ رای داده و سه سال از این رای می گذرد. رای کمیسیون ماده ۱۰۰ را هم به یک سوم تقلیل داده و دوبار تعهد کرده اند که این حق قانونی شهر و شهروندان را پرداخت کنند. شهرداری چه کار کند؟ آیا با ساندویچ فروشی و مغازه های خرد برخورد کنیم یا اگر وزارتخانه ای که خودش مسئول این کار در کل کشور است تخلف کرد، نباید شهرداری به شکلی اخطار دهد و بگوید این را با هم توافق کنیم و این توافق را اجرایی کنیم؟

امانی در ادامه در خصوص تذکر یکی از اعضا درخصوص مهمانی شهردار تهران با نمایندگان مجلس گفت: شهرداری تهران و شهردار تهران طی دوران مسئولیت خود بارها با نمایندگان مجلس جلسه گذاشته بیش از ۳۰ بار جمعی با کمیسیون ها و فراکسیون جلسه گذاشته است دغدغه انتقال نگرانی های شما به نماینده مجلس در جلسه ای که فرمودید شبهه سیاسی دارد، آقای چمران از ابتدا تا انتهای جلسه حضور داشته آیا غیر از این بود که آقای قالیباف نگرانی خودشان را از برنامه ششم منتقل کردند. 

۴۷۲۳۶

...

منبع

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

تبلیغات ویژه

دانلود جدیدترین نسخه ی بازی و نرم افزارهای اندروید

آمار روزانه سایت

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
08/07
10
76645
1060
08/06
18
240174
3260
08/05
34
167874
1743
08/04
16
170834
1395
08/03
9
203743
2614

حاضرین در سایت

ما 235 مهمان و یک عضو آنلاین داریم

  • pipeiran

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به روز پـیام است.© 2016-2007

<<طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب و طرح سایت، پیگرد قانونی دارد>>