انتقاد وزیر بهداشت از شیوه‌های افشاگری درباره فیش‌های حقوقی

انتقاد وزیر بهداشت از شیوه‌های افشاگری درباره فیش‌های حقوقی
جامعه > سلامت -وزیر بهداشت با بیان این که ما همیشه در طول تاریخ از مظلوم دفاع کرده ایم ، گفت: فلسطین یکی از آرمانهای آزادیخواهی ملت ایران است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت بهداشت؛ سید حسن هاشمی در حاشیه راهپیمایی روز قدس در تهران، حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز قدس را تاکید بر آرمانهای انقلاب اسلامی دانست که معتقد است قدس بالاخره یک روز به دست مسلمانان آزاد خواهد شد و این حقیقتی است که به واقعیت خواهد پیوست.

وی علت حضور مردم در این راهپیمایی را ناشی از آزادی خواهی مردم ایران دانست که همواره در طول تاریخ وجود داشته و افزود: فلسطین یکی از آرمان‌های مسلمانان است و مردم ایران پذیرفته اند که فلسطینیان مظلوم واقع شده و از خانه و کاشانه خود آواره شده اند بنابراین از مظلوم دفاع می کنند.

وزیر بهداشت افزود: مردم ایران یک آرمان مقدس تری نیز دارند و آن این است که قبله اول مسلمین در اسارت یک مشت آدمکش قرار دارد و تلاش می کنند با کمک سایر مسلمانان جهان آن را آزاد کنند.

هاشمی همچنین در پاسخ به پرسش یکی از خبرنگاران مبنی بر این که ضعف کدام دستگاه باعث موضوع فیش‌های حقوقی شده است؟ گفت: ضعف از همه است و همه در این موضوع مقصرند و با قربانی کردن چند نفر نمی توان مشکلات را حل کرد.

وزیر بهداشت با بیان اینکه این ضعف، عمیق است ، افزود: این موضوع مربوط به دیروز و امروز نیست و اگر نگاهی به 35 سال گذشته داشته باشیم خواهیم دید که هر کجا از آرمانهای انقلاب فاصله گرفته ایم، آسیب جدی دیده ایم.

هاشمی تآکید کرد: این شیوه که امروز افشاگری می کنند روش انقلاب اسلامی نیست و افشاگری یک ابزار است و آنچه که انقلاب اسلامی دنبال آن بود ، شفافیت است.

وزیر بهداشت گفت: ما به عنوان فرزندان انقلاب آرزو داریم که شفافیت همیشه وجود داشته باشد و معلوم شود که چه کسی از کجا آورده است. به خصوص کسی که مسئول است باید زندگیش زیر ذره بین باشد و خطا نکند و اگر خطا کرد به بدترین شکل ممکن مجازات شود.

وزیر بهداشت تآکید کرد: وقتی این موضوع تبدیل به ابزار می شود ، کار کرد آن اخلاقی نیست و نتیجه آن هیچ نفعی برای مردم ندارد و مردم فکر می‌کنند که همه در حال خیانت و غارت هستند و این به صلاح نظام نیست و مردم در مورد بقیه پرونده هایی از این قبیل که مطرح بوده نیز خاطره ای جز این ندارند.

وزیر بهداشت ابراز امیدواری کرد کسانی که حرفهای آنان تاثیر گذار است اجازه ندهند بیشتر از این تخریب صورت گیرد و باید به جای شعار عمل کنیم چرا که مردم با حرف و شعار قانع نمی شوند و باید تلاش کنیم قاطبه مردم را قانع کنیم .

42236

...

منبع

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

تبلیغات ویژه

دانلود جدیدترین نسخه ی بازی و نرم افزارهای اندروید

آمار روزانه سایت

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
08/02
2
79763
618
08/01
56
115095
1801
07/30
6
67653
725
07/29
31
54857
783
07/27
0
192
3

حاضرین در سایت

ما 57 مهمان و یک عضو آنلاین داریم

  • salar94

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به روز پـیام است.© 2016-2007

<<طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب و طرح سایت، پیگرد قانونی دارد>>