مرسانا ارژینا، زن کلاهبرداری در نیاوران سحر و جادو باطل می‌کرد

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و به نقل از مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی پایتخت؛ در روز نهم اردیبهشت 1395 زن و شوهری با مراجعه به کلانتری 123 نیاوران به مأمورین اعلام کردند که جهت حل مشکل خانوادگي خود از طريق اينترنت با سايتي مربوط به خانمی بنام "ارژينا"آشناشده وبرای دريافت جادو و طلسم مشکل گشا، چندميليون تومان به این شخص پرداخت کرده اما با انجام کامل تمامی اقدامات گفته شده از سوی فروشنده طلسم و جادو ،هیچگونه تغییری در کاهش مشکلاتشان مشاهده نشده و این خانم نیز حاضر به بازپس دادن وجه پرداختی آنها نیست. 

پرونده در پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع "کلاهبرداری" و به دستور دادیار شعبه سوم دادسرای ناحیه یک تهران ، پرونده جهت رسیدگی در اختیار پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

اظهارات شکات

زن و شوهر جوانِ شاکی پرونده پس از حضور در پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ عنوان داشتند: از طریق اینترنت، با وبلاگ خانمی بنام استاد "مرسانا ارژینا" به نشانی www. Mresana.***.ir آشنا شدیم؛ او در سایت خود ادعا کرده بود که با طلسم و جادو می تواند مشکلات افراد را مرتفع کند؛ برای حل مشکل خانوادگی خود، از طریق تماس با شماره تلفن درج شده در داخل وبلاگ با این خانم تماس گرفته و فرد پاسخگو عنوان کرد که در قبال دریافت مبالغی می تواند با جادو و طلسم، مشکلات ما را مرتفع کند! با این انگیزه و اطمینان، برای خرید طلسم و جادو اعلام آمادگی کرده و در مرحله اول با دریافت دو میلیون تومان، صفحه ای فلزی منقوش به تعدادی اشکال و نقوش نامفهوم از طریق پیک برای ما ارسال شد و این خانم (مرسانا ارژینا) طی تماس تلفنی عنوان کرد که این صفحه را در منزل خود نگهداری کنیم تا گرفتاری هایمان برطرف شود.

این زن و شوهر جوان در ادامه شکایت خود عنوان کردند: به علت عدم حصول نتیجه، طی تماس با خانم "مرسانا ارژینا"، وی درخواست مبالغ دیگری برای طلسم های تکمیلی می کرد و در قبال دریافت مبلغ 7 میلیون تومان، هر بار اشیاء متفاوتی اعم از پارچه های حاوی جملات نامفوم ، مایعات و مواد مختلف از طریق پیک برای ما ارسال می‌کرد؛ نهایتا هنگامی‌که هیچکدام از مشکلات ما با این طلسم و جادوها برطرف نشد، به این خانم اعتراض کرده اما ایشان ضمن فحاشی دیگر پاسخگوی تماس های تلفنی ما نشد.

تحقیقات پلیسی

با آغاز رسیدگی به پرونده و با بررسی محتویات داخل وبلاگ www. Mresana.***.ir مشخص شد که خانم مرسانا ارژینا با تبلیغاتی اعم از طلسم جذابیت و جلب توجه، طلسم بخت گشا و کارگشا، طلسم عشق و محبت، باطل کردن سحر و زبان بند و رفع گرفتاری و مشکل اقدام به کلاهبرداری از دو شاکی پرونده و تعداد دیگری از شهروندان کرده است.

نهایتا با انجام اقدامات پلیسی، هویت واقعی استاد مرسانا ارژینا بنام سمانه (33 ساله) ساکن سیدخندان - خیابان ابوذر غفاری شناسایی و دستگیر شد.

در ادامه تحقیقات و با بررسی تراکنش مالی حساب های بانکی متهم، کارآگاهان موفق به شناسایی تعدادی دیگر از شکات و مالباختگانی شدند که دقیقا به همین شیوه و شگرد، مورد کلاهبرداری قرار گرفته بودند.

سرهنگ کارآگاه کرم یوسف وند، رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: با توجه به شناسایی تعدادی از شکات و مالباختگان و دیگر اسناد و مدارک بدست آمده، به دستور مقام قضایی وبلاگ متهم (www. Mresana.***.ir ) مسدود و متهم پرونده نیز جهت انجام تحقیقات تکمیلی و شناسایی سایر جرایم ارتکابی در اختیار پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است؛ از تمامی شکات و مالباختگانی که بدین شیوه و شگرد مورد کلاهبرداری قرار گرفتند دعوت می شود تا جهت طرح و پیگیری شکایات خود به نشانی پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ در اتوبان شهید صدر (مسیر شرق به غرب) - ابتدای خیابان قلندری شمالی مراجعه کنند.

۴۷۲۳۶

...

منبع

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

تبلیغات ویژه

دانلود جدیدترین نسخه ی بازی و نرم افزارهای اندروید

آمار روزانه سایت

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
08/04
0
8320
61
08/03
9
203743
2614
08/02
2
100936
802
08/01
56
115095
1801
07/30
6
67653
725

حاضرین در سایت

ما 263 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به روز پـیام است.© 2016-2007

<<طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب و طرح سایت، پیگرد قانونی دارد>>