مادر سنگ‌دل، دختر چهار ساله‌اش را برای ازدواج دوباره کُشت

در ساعت 6:30 روز دوم فروردین ماه امسال ماموران کلانتری 106 خزانه در تماس عوامل اورژانس در جریان فوت مشکوک دختر بچه‌ای چهار ساله به نام سارا در خانه اش قرار گرفتند. مأموران کلانتری با حضور در محل و در تحقیقات اولیه پی بردند که مادر این دختر پس از بیدار شدن از خواب متوجه حال بد دخترش شده و از اورژانس کمک گرفته است که با اعزام تیم های امدادی در محل مرگ سارای چهار ساله تأیید شده است.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع مرگ مشکوک دختر چهار ساله، به دستور بازپرس منافی آذر از شعبه سوم دادسرای ناحیه 27 تهران ، پرونده برای رسیدگی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت و مادر 30 ساله که مریم نام دارد با حضور در اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: شب قبل حادثه سارا سرگرم بازی بود و بعد از شام کنار من خوابید، صبح وقتی بیدار شدم دیدم سارا نفس نمی کشد که با جیغ و فریاد از برادرهایم کمک خواستم و آنها با اورژانس تماس گرفتند و وقتی پزشکان برای کمک آمدند از مرگ دخترم خبر دادند.

در ادامه رسیدگی به این پرونده بازپرس دستور داد تا جسد دخترک در اختیار تیم پزشکی قانونی قرار گیرد که کارشناسان پزشکی قانونی در حالیکه هیچ آثار ضرب و شتم روی بدن سارا نبود در آزمایش های سم شناسی علت مرگ دختر کوچولو را خوردن قرص متادون اعلام کردند.

با کسب این اطلاعات مریم بار دیگر به پلیس آگاهی احضار شد و در تحقیقات کارآگاهان اداره 10 پلیس آگاهی تهران بزرگ در حالی که سعی داشت خود را بی گناه معرفی کند؛ اما وقتی در برابر نظریه پزشکی قانونی قرار گرفت مجبور به اعتراف شد. کارآگاهان در این مرحله پی بردند که چندی پیش پدر سارا به خاطر اعتیاد و سرقت به زندان افتاده است و مریم نیز به صورت غیابی از همسرش طلاق گرفته است.

مریم در اعترافاتش به کارآگاهان گفت: بیکار بودم و هیچ درآمدی برای تأمین زندگی ام نداشتم و پس از جدایی در کنار خانواده ام زندگی می کردم و این در حالی بود که مادرشوهرم نیز برای کمک به زندگی نوه اش با اصرارهای من ماهانه 50 هزارتومان پرداخت می کرد و به دنبال تغییر در زندگی ام بودم. خواستگارهای زیادی داشتم اما همه آنها به خاطر دخترم راضی به زندگی با من نبودند و آخرین خواستگار هم با وجود اینکه حاضر به ازدواج با من شده بود اما وقتی دید دختری چهار ساله دارم از زندگی با من صرف نظر کرد به همین خاطر تصمیم گرفتم دخترم را که مانع ازدواج و پیشرفتم شده بود از زندگی حذف کنم. شب حادثه چند قرص متادون به دخترم دادم و با هم خوابیدیم که نیمه های شب متوجه بد بودن حالش شدم اما روی سرش پتو کشیدم تا چیزی نبینم و صبح وقتی مطمئن شدم سارا فوت کرده با سر وصدا از برادرانم کمک خواستم.

سرهنگ کارآگاه حمید مکرم ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت: در حال حاضر مادر جوان به دستور مقام قضایی در بازداشت موقت به سر می برد و تحقیقات تکمیلی در این راستا ادامه دارد.

۴۷۴۷

...

منبع

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

تبلیغات ویژه

دانلود جدیدترین نسخه ی بازی و نرم افزارهای اندروید

آمار روزانه سایت

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
08/07
10
93573
1308
08/06
18
240174
3260
08/05
34
167874
1743
08/04
16
170834
1395
08/03
9
203743
2614

حاضرین در سایت

ما 151 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به روز پـیام است.© 2016-2007

<<طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب و طرح سایت، پیگرد قانونی دارد>>