پسر تهرانی، دختر شهرستانی را بیهوش کرد و هنگام اذیت و آزار از او فیلم گرفت

جامعه > حوادث -اعتماد نوشت: پسری که با استفاده از قرص خواب‌آور دختری را بی‌هوش کرده بود بعد از اینکه او را ربود در هنگام تعرض به او از وی فیلم و عکس تهیه کرد.

در تاريخ هفتم تيرماه امسال دختري به شعبه مربوط به آدم‌ربايي دادسراي جنايي تهران مراجعه كرد و گفت كه خواهر ٢٧ ساله‌اش (مونا) دو شب پيش مورد تعرض پسري جوان قرار گرفته است. او به بازپرس مرشدلو گفت: «چند روز پيش خواهرم براي پيگيري كارهاي دانشگاهي‌اش از شهرستان به تهران آمد. او در روزهاي اول ورود به تهران آشنايي مختصري با پسري پيدا كرده اما آنها اصلا همديگر را نديده بودند .تا اينكه آن پسر يك شب با او قرار گذاشت. آن شب تا سحر من منتظر خواهرم بودم اما او نيامد كه نيامد. تا اينكه در ساعت ٧ صبح او با چهره به هم ريخته به خانه آمد و گفت آن پسر به او تعرض كرده است.»
خواهر اين دختر به بازپرس دادسرا گفت كه خواهرش در خانه است اما آنقدر حالش بد است كه نمي‌تواند درباره جزييات حادثه آن شب صحبت كند.
چند روز بعد از طرح شكايت خواهر مونا، او در دادسراي جنايي حاضر شد و درباره جزييات حادثه آن شب به قاضي مرشدلو گفت: «آن شب من سوار موتور مجيد بودم كه ناگهان احساس تشنگي زيادي كردم. بطري آب‌معدني را از داخل كيفم بيرون آوردم و همين كه خواستم آن را بخورم مجيد بطري را از دستم گرفت و گفت كه مي‌خواهد آن را پر از آب كند. او رفت و بعد از چند لحظه برگشت درحالي كه بطري آب معدني را پر از آب كرده بود و تكه‌هايي سفيدرنگ نيز در آن ديده مي‌شد. آنها را به مجيد نشان دادم و او گفت كه املاح و كلر داخل آب است. من هم به او اعتماد كردم و بطري آب را تا آخرش سر كشيدم. بعد از چند دقيقه سرم گيج رفت و وقتي به هوش آمدم خودم را در خانه مجيد ديدم. او تا صبح من را در خانه نگه داشت و مورد اذيت و آزار قرار داد.»
بعد از شكايت مونا و خواهرش به دادسرا پيگيري پليس براي دستگيري مجيد (٣٤ساله) آغاز شد. تا اينكه پليس در تاريخ ٢٥ تيرماه او رادر خانه‌اش دستگير كرد. مجيد بعد از حضور در دادسرا خيلي زود به آدم‌ربايي و تعرض به مونا اعتراف كرد و گفت كه با قصد و انگيزه قبلي اين كار را انجام داده است. اما آنچه مونا و خواهرش را بيش از پيش نگران مي‌كند اين است كه مجيد در شب حادثه تعدادي عكس و فيلم از شاكي پرونده تهيه كرده و اين موضوع را همانجا به او گفته است.
البته مونا در قراري كه مدتي بعد از حادثه با مجيد (متهم پرونده) گذاشته او را وادار كرده تا تعدادي از عكس‌ها را از داخل گوشي‌اش پاك كند. اما مونا در دادسرا به قاضي گفت كه من هنوز از پاك شدن تمام عكس‌ها در سيستم كامپيوتر و گوشي مجيد اطمينان ندارم.
به اين ترتيب پليس دستور بازرسي از سيستم كامپيوتر شخصي مجيد را صادر كرد اما در سيستم خانگي او هيچ عكسي پيدا نشد. وقتي هيچ عكسي در سيستم مجيد پيدا نشد مونا به بازپرس گفت كه مجيد ممكن است عكس‌ها را در يك حافظه جدا نگهداري كند و بعدها براي گرفتن انتقام از او مورد استفاده قرار دهد. به اين ترتيب قاضي مرشدلو دستور ادامه پيگيري پرونده را صادر كرد.

 


   23231

 

...

منبع

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

تبلیغات ویژه

دانلود جدیدترین نسخه ی بازی و نرم افزارهای اندروید

آمار روزانه سایت

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
08/08
0
14498
152
08/07
11
224368
3068
08/06
18
240174
3260
08/05
34
167874
1743
08/04
16
170834
1395

حاضرین در سایت

ما 70 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به روز پـیام است.© 2016-2007

<<طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب و طرح سایت، پیگرد قانونی دارد>>