پایان 48 ساعت گروگانگیری برای سند یک زمین

روز سه شنبه وقتي مرد ميانسالي در بنگاه املاکش در شهر صدرا نشسته بود دو نفر با حضور در بنگاه از او خواستند برای قیمت گذاری یک زمین در اطراف فلکه گلسرخ آنها را همراهی کند.لحظاتي بعد آنها بنگاه دار را سوار خودرو كردند و با خود بردند. اين آغاز يك گروگانگيري براي باجگيري ميليوني بود.

گزارش آدمربايي

چند ساعت بعد خانواده بنگاه دار به کلانتری رفتند و خبر از ربوده شدن وی دادند. آنها گفتند: پدرشان در بنگاه بوده كه يك دفعه ناپديد شده، حتي موبايلش هم جواب نمی دهد. نگران شده بوديم و دنبالش ميگشتيم تا اينكه يك نفر مدعي شد كه ساعتی قبل پدرم را افرادی با خود برده اند.

با اين شكايت، جست و جوي كارآگاهان براي پيداكردن مرد ميانسال شروع شد و درحاليكه آنها سرگرم تحقيق بودند سرنخ هایی به دست آمد و فاش شد که روز حادثه افرادی به عنوان خریدار ملک وارد بنگاه شده و از وی خواسته اند برای قیمت گذاری یک زمین آنها را اطراف فلکه گلسرخ همراهی کند.

با اين اطلاعات، كارآگاهان با هماهنگي کشاورز رئیس دادسرای جنایی شیراز و اسدی بازپرس شعبه 17، تحقيقات براي دستگيري آدمربايان را شروع كردند. آنها به خانواده بنگاهدار آموزشهاي لازم را دادند و از آنها خواستند کوچکترین موضوع را در اختیار آنها قرار دهند.هوا كاملا تاريك شده بود كه گروگانگيران با خانواده بنگاه دار تماس گرفتند و مدعی شدند در قبال آزادی وی سند ملکی را میخواهند.در چنين شرايطي گروگانگيران مدعی شدند اگر سند را دريافت كنند این مرد را آزاد خواهند كرد و اگر پليس وارد ماجرا شود، گروگانشان را خواهند كشت.

اين درحالي بود كه كارآگاهان نيز بهصورت نامحسوس آنجا را زيرنظر داشتند. در این میان که تحقیقات آغاز شده بود ماموران کلانتری گلسرخ سرنخ هایی به دست آورده و توانستند این آدم ربایان را شناسایی کنند.

غافلگیری آدم ربایان

ماموران با ردی که از آدم ربایان به دست آورده بودند برای دستگیری آنها وارد عمل شده و توانستند یک زن و دو مرد را در منزلی دستگیر و گروگان را آزاد کنند.

در بازجویی های صورت گرفته مشخص شد که این گروگانگیری فقط به خاطر سند یک ملک بوده و آدم ربایان با تهدید و به زور از گروگان دستنوشته ای گرفته اند. این سرنخ ها در حالی به دست آمد که سه متهم مدعی بودند که تمام اظهارات گروگان کذب است.از این رو بازپرس پرونده دستور بازداشت موقت هر سه متهم به اتهام آدم ربایی و اخذ نوشته با زور و اجبار را صادر کرد و در حال حاضر تحقیقات برایآشكار شدن زوایای پنهان این پرونده ادامه دارد.

4747

...

منبع

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

تبلیغات ویژه

دانلود جدیدترین نسخه ی بازی و نرم افزارهای اندروید

آمار روزانه سایت

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
08/03
3
81501
1076
08/02
2
100936
802
08/01
56
115095
1801
07/30
6
67653
725
07/29
31
54857
783

حاضرین در سایت

ما 111 مهمان و یک عضو آنلاین داریم

  • elay

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به روز پـیام است.© 2016-2007

<<طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب و طرح سایت، پیگرد قانونی دارد>>