مرجع رسیدگی به ازکارافتادگی بیمه شدگان کمیسیونهای پزشکی سازمان تامین اجتماعی هستند

مرجع رسیدگی به ازکارافتادگی بیمه شدگان کمیسیونهای پزشکی سازمان تامین اجتماعی هستند

جامعه > مشکلات مردم -کسی که از کارافتاده است برای دریافت حقوق نیاز به اثبات در کمیسیونهای پزشکی سازمان تامین اجتماعی دارد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، کاربری در صفحه مشکلات مردم نوشته است: با سلام    یکی از اقوام ما بیمه باربری داشته و پس از چند سال بیمه دچار سائیدگی لگن از دو طرف شد که بنا به تشخیص پزشکان باید لگن مصنوعی برایش می گذاشتند تا دچار سائیدگی ستون فقرات و زانو ها نشود. وی در بیمارستان شریعتی اصفهان که از بیمارستانهای تامین اجتماعی است توسط رئیس بیمارستان تحت عمل جراحی قرار گرفت اما پس از عمل مشخص شد هنگام عمل یکی از عصب های پا قطع و به طور کل پای سمت چپ از پنچه به بالا نمی آمد و این بنده خدا کلا از کار کردن محروم شد و با توجه به محرومیت و فقری که داشت زندگی بسیار سخت و ناگواری دارد ... بارها برای از کار افتادگی اقدام کرد که هیئت پزشکی اصفهان آنرا رد کرده و گفته اند خوب می شوی اما با گذشت دو سال تمام از عمل جراحی ایشان همچنان توانایی کار کردن ندارد و عصب پای ایشان مشکل دارد . با توجه به اینکه رئیس بیمارستان اصفهان و جراح وی در نامه ای از کارافتادگی ایشان را تایید کرده است اما کمیسیون پزشکی درخواست نامبرده را برای از کارافتادگی رد کرده است و همسر ایشان به کارگاه قالی بافی رفته و با ماهیانه 200 هزار تومان امورات خود را می گذرانند که بسیار سخت است.  ایشان در زمان اوایل جنگ سرباز و متاهل بودند و از خدمت سربازی فرار کرده و به دلیل سرپرستی پدر و مادر در روستا و عیالوار بودند تا سالها در تهران در نانوایی کار کرده اند اما به دلیل اینکه می ترسیدند، به خاطر فرار از خدمت دستگیر و مجازات شوند نام خود را به بازرسان بیمه اشتباه می گفتند و با کمال تاسف در سال 1368 در روستای محل زندگی خود دستگیر و روانه زندان شدند و پس از آنهم دو سال خدمت سربازی را با وجود داشتن 4 فرزند و پدر و مادر پیر و بیمار به پایان رساندند  پس از خدمت سربازی هم در نانوایی و روستای خود کار کردند و پس از آن هم به باربری در شهر مشغول شدند که در زمان ریاست جمهور قبل بیمه باربری شدند. اما به این مشکلات برخورد کردند . لطفا راهنمایی بفرمایید چگونه می شود ایشان را از این وضعیت اسفناک نجات داد .

در این زمینه زوابط عمومی سازمان تامین اجتماعی پاسخ داد: مرجع رسیدگی به ازکارافتادگی بیمه شدگان کمیسیونهای پزشکی سازمان تامین اجتماعی هستند بنابراین در این خصوص تنها راه متقاعدشدن اعضای کمیسیون است.

 

46232

 

 

...

منبع

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

تبلیغات ویژه

دانلود جدیدترین نسخه ی بازی و نرم افزارهای اندروید

آمار روزانه سایت

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
08/03
9
149513
1897
08/02
2
100936
802
08/01
56
115095
1801
07/30
6
67653
725
07/29
31
54857
783

حاضرین در سایت

ما 163 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به روز پـیام است.© 2016-2007

<<طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب و طرح سایت، پیگرد قانونی دارد>>