بررسی مشکلات مردم قدیمی‌ترین محله تهران/ مردم محله ابن‌بابویه میدان میوه و بوستان محلی ندارند

بررسی مشکلات مردم قدیمی‌ترین محله تهران/ مردم محله ابن‌بابویه میدان میوه و بوستان محلی ندارند

جامعه > مشکلات مردم -مشکلات محله ابن بابویه در کمیته نظارت شورای اسلامی شهر تهران بررسی شد و مقرر شد شهرداری تهران نسبت به رفع مشکلات اقدام کند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین رئیس کمیته نظارت شورای اسلامی شهر تهران در راستای بررسی مشکلات و خواسته های شورایاری، هیئت امنا و اهالی محلات منطقه 20 به بررسی مشکلات محله ابن بابویه- غیوری پرداخت. پیرهادی در ابتدای بررسی مشکلات این محله با اشاره به قرار گرفتن یکی از کهن ترین گورستانهای تهران در این منطقه، گفت: در این محله به دلیل مسافرپذیری، آیتم های خدمات رفاهی شهری همچون وجود پارکینگ های طبقاتی حائز اهمیت است.
او از اقدامات کمیته نظارت شورای اسلامی شهر تهران برای حل مشکلات این محله خبر داد و گفت: طی مکاتباتی مشکلات این محله، را در قالب صورت جلسه از هیات امنا دریافت نموده ایم، که طی جلسات کارشناسی با حضور کارشناسان حوزه مدیریت شهری این مشکلات، بررسی شد. پیرهادی بخشی از اصلی ترین خواسته های اهالی را ایجاد سبزراه در خیابان های شهید غیوری، ابن بابویه، مالک اشتر و جنب بزرگراه شهید کریمی عنوان کرد.
رئیس کمیته نظارت شورای اسلامی شهر تهران ادامه داد: با توجه به وجود آثار باستانی و ارزشی در این محدوده، توجه به نکات بصری در منظر محله نیز می بایست از مسائل قابل توجه در برنامه ریزی های مدیریت شهری باشد.
عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر تهران در ادامه عدم وجود میدان میوه و تره بار را از دیگر خواسته های اهالی این محله بیان کرد و گفت: سازمان میادین و تره بار باید نسبت به احداث میادین در محلات کم بضاعت شهر نگاه ویژه ای داشته باشد و شهرداری می بایست به منظور توزیع عادلانه امکانات رفاهی تسهیلات این امر را مهیا کند.
پیرهادی دیگر خواسته اهالی محله مذکور را احداث بوستان محلی عنوان کرد و گفت: البته شورایاری و هیئت امنا درخواست تملک گاراژی چند هزار متری واقع در این محله به منظور احداث بوستان را کرده اند که این مسئله نیازمند تصویب بودجه و برنامه ریزی در سال های آتی است.
در ادامه پیرهادی گفت: به منظور پیگیری خواسته های اهالی، شورایاری و هیئت امنای محله مذکور موارد در کلیه حوزه ها به تفکیک بررسی شده و به شهردار تهران و معاونت های مربوطه و دستگاههای ذیربط منعکس شد و پیگیری موارد در دستور کار کمیته نظارت شورای اسلامی شهر تهران قرار دارد.

 

46231

 

...

منبع

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

تبلیغات ویژه

دانلود جدیدترین نسخه ی بازی و نرم افزارهای اندروید

آمار روزانه سایت

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
08/02
1
59506
449
08/01
56
115095
1801
07/30
6
67653
725
07/29
31
54857
783
07/27
0
192
3

حاضرین در سایت

ما 107 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به روز پـیام است.© 2016-2007

<<طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب و طرح سایت، پیگرد قانونی دارد>>