تسهیل دسترسی مسافران به مترو کرج/ خط 5 متروی تهران به متروی کرج می‌پیوندد

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین محمد احمدي بافنده با تاكيد بر اينكه هر روز تعداد زيادي از ساكنان استان البرز براي تردد به تهران از خط 5 مترو استفاده مي كنند گفت: مهمترين موضوع در اين رابطه اينست كه بتوانيم دسترسي راحت تر مردم اين استان كه حدود 3 ميليون نفر تخمين زده مي شود را به ايستگاه مترو فراهم كنيم، زيرا اين دسترسي كمك مي كند كه مردم كرج به راحتي با مترو مرتبط و ترافيك صبحگاهي به سمت تهران و عصرگاهي به سمت كرج با تامين بهتر ناوگان مترو، حل و فصل شود.

او در ادامه با اشاره به اينكه خط تهران به كرج اولين خط مترو در ايران است كه افتتاح شد گفت: شهرداري كرج براي توسعه معابر و تقاطع ها احتياج به همكاري با ما دارد و ما هم براي توسعه پايانه مترو و هم براي بهسازي شبكه داخلي به همكاري بيشتر با شهرداري اين شهر نياز داريم.
احمدي بافنده گفت: در اين جلسه صحبت شد تا در خصوص فضاي سبز ايستگاه ها، ايجاد اتصال بهتر بين خطوط اتوبوس و تاكسي با ايستگاه هاي مترو و اصلاحات مهندس و عمراني مورد نياز، شهرداري كرج با ما همكاري هاي بيشتري را انجام دهد. از طرفي شهرداري و مترو تهران نيز در زمينه سازه هايي مانند روگذر و كنار گذر به شهرداري كرج كمك خواهند كرد.

او با بيان اينكه بيش از 2 هزار نفر از كاركنان شركت بهره برداري مترو تهران ساكن استان البرز هستند گفت: شهرداري كرج مي تواند براي تامين مسكن اين كاركنان به ما كمك كند.

مديرعامل شركت بهره برداري مترو تهران درادامه با اشاره به ساخت مترو استان البرز و اتصال آن به خط 5 مترو تهران گفت: همچنين در اين جلسه مقرر شد تا شركت بهره برداري مترو تهران در بهره برداري مترو كرج مشاركت كند و تصميم بر اينست كه هر چه سريعتر بخش هايي از مترو كرج كه با مترو تهران تقاطع دارد فعال شود تا با اين اقدام هزينه هاي سفر مسافران و ترافيك اطراف پايانه ها كاهش پيدا كند.

در پايان اين جلسه، مديرعامل، معاونان و مديران شركت بهره برداري مترو تهران با حضور شهردار و مسئولان كرج از پروژه هاي عمراني مرتبط با مترو و پايانه مهرشهر بازديد كردند.

 


46231

 

...

منبع

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

تبلیغات ویژه

دانلود جدیدترین نسخه ی بازی و نرم افزارهای اندروید

آمار روزانه سایت

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
07/29
31
52849
750
07/27
0
192
3
07/22
0
140910
2221
07/21
35
146610
2301
07/20
0
86637
641

حاضرین در سایت

ما 110 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به روز پـیام است.© 2016-2007

<<طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب و طرح سایت، پیگرد قانونی دارد>>