بازگشایی پیاده راه 17 شهریور از خیابان صفا تا میدان شهدا

جامعه > مشکلات مردم -با توجه به شکایات و درخواست‌های متعدد اهالی و کسبه محدوده پیاده راه 17 شهریور و بررسی‌های کارشناسی در کمیسیون نظارت شورای شهر تهران، پیشنهاد بازگشایی پیاده‌راه 17 شهریور از خیابان صفا تا میدان شهدا را به شهردار تهران تقدیم شد و با موافقت قالیباف، این محور بازگشایی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی گفت: بعد از برگزاری چندین جلسه با کسبه محدوده 17 شهریور و انجام نظرسنجی های کارشناسی در سطح محله از اهالی و کسبه و تحلیل و آنالیز درخواست ها و پیشنهادات مردم، کمیسیون نظارت و حقوقی شورای شهر تهران به این نتیجه رسید که پیشنهاد کسبه مبنی بر بازگشایی موقت این محور از خیابان صفا تا میدان شهدا تقدیم شهردار محترم تهران شود و در مدت مشخصی بررسی های لازم برای کمک به بهبود اوضاع اهالی و کسبه اتخاذ گردد. پس از طرح پیشنهاد مذکور و موافقت قالیباف، تصمیم بر این شد به منظور کمک به رونق کسب و کار کسبه این محدوده، زمینه سازی های مناسب، جهت تسهیل تردد و معرفی محدوده انجام گردد.

پرویز سروری ادامه داد: این تصمیم به دلیل موقعیت و وضعیت کسبه محل و حمایت از آنان گرفته شد و با همراهی تیم مدیریت شهری اجرا خواهد شد. بر خلاف ساکنین محل که آرامش و عدم تردد بیش از حد، باعث سکون و آرامش آن ها می شود، رونق و کسب و کار کسبه منوط به همین امر یعنی شلوغی و رفت و امد بسیار زیاد می باشد و به همین دلیل 91.3 درصد کسبه، مشکل عمده محل فعالیت خود را بسته شدن محل تردد ماشین ها در خیابان 17 شهریور می دانند و 65 درصد آن ها برای حل مشکلات محدوده فعالیت خود پیشنهاد کرده اند که خیابان یا از سر صفا رو به پایین باز شود و یا اینکه و به حالت قبلی خود برگردد.

او گفت: طی جلساتی که به همراه برخی اعضای شورا با معاونان و شهردار تهران گذاشتیم، امکان اجرای پیشنهادات اصلاحی مطرح و مقرر شد اولاً نسبت به آسیب های اجتماعی و مشکلات ناشی از آن همچون اعتیاد و فحشا با همکاری نیروی انتظامی یک مرکز انتظامی با نیروی انسانی مجرب و مقتدر در آن محدوده دایر شود و با توجه به گره ترافیکی شدید در این محور با عنایت به تغییرات جدید این محور باید تمهیدات دیگری همچون توسعه حمل و نقل عمومی بیش از وضع موجود در دستور کار قرار گیرد و با همکاری راهور در صورت امکان دسترسی های بیشتر مهیا شود.
سروری در پایان از صبر و شکیبایی مردم و همکاری مجموعه مدیریت شهری و شهردار درخصوص تأمین نظر مردم و خدمت بیشتر به آنها تشکر و قدردانی کرد.

 

46231

 

...

منبع

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

تبلیغات ویژه

دانلود جدیدترین نسخه ی بازی و نرم افزارهای اندروید

آمار روزانه سایت

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
07/30
1
39830
474
07/29
31
54857
783
07/27
0
192
3
07/22
0
140910
2221
07/21
35
146610
2301

حاضرین در سایت

ما 54 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به روز پـیام است.© 2016-2007

<<طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب و طرح سایت، پیگرد قانونی دارد>>