رسیدگی به پرونده قتل جوان میانجی در دعوا/همه چیز با یک تلفن در باره رابطه نامشروع شروع شد

جامعه > حوادث -ایران نوشت:پسر جوانی که متهم است در جریان نزاع دسته‌جمعی دوستش را با ضربات چاقو به قتل رسانده، صبح دیروز در شعبه چهارم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی اصغر عبداللهی محاکمه شد.ب

 شامگاه یکم مهر سال گذشته چند جوان شمشیر به دست با گروهی که چاقو داشتند با انگیزه خصومت قبلی در پارک کوثر خیابان ری نزاع خونینی به راه انداختند که در این واقعه جوان 24 ساله‌ای کشته شد.در این ماجرا محسن - 24 ساله - مجروح شد که پس از انتقال به بیمارستان جان سپرد.
پس از این واقعه در نخستین تحقیق از همه افرادی که در نزاع دسته‌جمعی شرکت داشتند، بازجویی شد تا اینکه پلیس جوانی به نام سجاد را به عنوان عامل قتل شناسایی کرد.
سجاد در بازجویی‌ها به کارآگاهان دایره جنایی گفت: ساعتی قبل از درگیری شخصی به نام عارف با من تلفنی تماس گرفت و مدعی شد که با دخترعمویم رابطه نامشروع دارد که من نیز با شنیدن این حرف عصبانی شدم و از او خواستم برای روشن شدن موضوع همدیگر را ببینیم.البته این موضوع را با دوستانم نیز در میان گذاشتم و بعد با هم در پارک کوثر واقع در خیابان ری قرار گذاشتیم. عارف هم وقتی شنید که ما چند نفر هستیم با دوستان خود که شمشیر به دست بودند به پارک کوثر آمدند و ما هم چاقو به دست گرفتیم. حدود ساعت 7 شب بود که درگیری شروع شد.
در جریان زد و خورد من با چاقویی که در دست داشتم ناخواسته باعث مرگ محسن شدم که قصد میانجیگری در میان نزاع‌کنندگان را داشت. البته افراد دیگری هم در جریان نزاع حضور داشتند که به محسن ضربه زدند.بدین‌ترتیب اسماعیل 23 ساله، محمدرضا 26 ساله و احسان 23 ساله نیز که در نزاع حضور داشتند دستگیر شدند که بر‌اساس نظریه پزشکی قانونی ضربه چاقوی سجاد باعث مرگ قربانی شده بود.بنابراین سجاد راهی زندان شد و سایر متهمان نیز به قید ضمانت آزاد شدند.
صبح دیروز نیز «سجاد» برای محاکمه در شعبه چهارم دادگاه کیفری یک استان تهران حاضر شد که در این جلسه دادگاه شاهدان نزاع هم حضور داشتند و همگی سجاد را عامل قتل محسن معرفی کردند.
سجاد نیز در حضور قاضی عبداللهی تمامی اتهاماتش را پذیرفت و در پایان جلسه از خانواده مقتول (اولیای دم) که تقاضای قصاص داشتند خواست او را ببخشند. قضات دادگاه نیز در پایان جلسه برای صدور رأی وارد شور شدند.
  302

...

منبع

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

تبلیغات ویژه

دانلود جدیدترین نسخه ی بازی و نرم افزارهای اندروید

آمار روزانه سایت

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
08/03
9
150442
1907
08/02
2
100936
802
08/01
56
115095
1801
07/30
6
67653
725
07/29
31
54857
783

حاضرین در سایت

ما 193 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به روز پـیام است.© 2016-2007

<<طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب و طرح سایت، پیگرد قانونی دارد>>