نقشه سیاه فامیل دور برای دختر جوان

جامعه > شهری -«خبرجنوب» نوشت: جوانی که با در اختیار داشتن عکس خصوصی دختری برایش مزاحمت ایجاد میکرد، فامیل دور وی بود که نقشه سیاهی در سر داشت.

اين جوان پس از اينكه عكسي از طعمهاش به دست آورده بود، او را تهديد ميكرد كه اگر به خواستهاش تن ندهد، آبرويش را ميبرد.رسيدگي به اين پرونده مدتي قبل با شكايت دختر جواني در پليس فتا فارس آغاز شد. اين دخترجوان به مأموران گفت: مدتي قبل بود که با پسری از بستگان دورمان ارتباط برقرار کردم. ما به یکدیگر علاقه مند بودیم و قرار شد با هم ازدواج کنیم. پدر و مادرم با تصميم من مخالف بودند اما من او را دوست داشتم و نميخواستم از او جدا شوم.
وی ادامه داد: در این مدت هرچقدر برای ازدواج پافشاری کردم بی فایده بود به همین دلیل از هم جدا شدیم. تا اینکه بعد از مدتی تماس های تلفنی مردی شروع شد که ميگفت عكسهاي خصوصي مرا در اختيار دارد و ميخواهد آنها را براي پدر و مادرم بفرستد و به آنها بگويد كه با من رابطه دارد. من كه تصور ميكردم دروغ ميگويد توجهي به تهديدهايش نكردم تا اينكه از طريق شبكههاي اجتماعي ،عكسهاي خصوصيام را برايم
فرستاد.
شاكي ادامه داد: شوكه شده بودم. من هرگز عكسهايم را در اختيار كسي قرار نداده بودم و اگر اين عكسها را براي خانوادهام ميفرستاد، آنها دق ميكردند. هر چه به او التماس كردم كه دست از سرم بردارد فايدهاي نداشت و او ميخواست كه به خواسته شومش تن دهم. من هم از ترس اينكه مبادا تهديدهايش را عملي كند، تصميم گرفتم از وي شكايت كنم.
با شكايت دختر جوان تحقيقات مأموران براي شناسايي و دستگيري مرد ناشناس شروع شد و آنها موفق شدند ظرف چند ساعت محل زندگي او را شناسايي كنند. اين جوان دستگير شد و وقتي مقابل شاكي قرار گرفت معلوم شد كه از اقوام دور شاكي است که مدتی قبل با او در ارتباط بوده است. او در اعترافاتش گفت: از مدتی قبل با این دختر که از بستگان دورمان بود ارتباط داشتم و قرار بود با هم ازدواج کنیم اما خانواده اش با ازدواج ما مخالف بودند به همین دلیل برای انتقام جویی دست به این کار زدم.
گسترش استفاده از گوشيهاي هوشمند مجهز به دوربينهاي پيشرفته و عكاسي و فيلمبرداري با استفاده از آنها در مراسم عروسي اين خطر را بهوجود آورده كه تصاوير خصوصي افراد برخلاف ميل آنها در اختيار ديگران قرار گيرد.
به همين دليل به زنان توصيه ميشود، بيشتر مراقب باشند تا مبادا تصاوير خصوصي آنها در اختيار ديگران و هدف سوءاستفاده قرار گيرد.

۴۷۴۷
...

منبع

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

تبلیغات ویژه

دانلود جدیدترین نسخه ی بازی و نرم افزارهای اندروید

آمار روزانه سایت

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
08/04
1
96662
763
08/03
9
203743
2614
08/02
2
100936
802
08/01
56
115095
1801
07/30
6
67653
725

حاضرین در سایت

ما 101 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به روز پـیام است.© 2016-2007

<<طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب و طرح سایت، پیگرد قانونی دارد>>