نظر مخاطبان خبرآنلاین درباره هیات رییسه شورای شهر؛ از انتقاد تا اعتراض

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، انتخابات هیات‌رییسه شورای شهر تهران برای سال پایانی دوره چهارم برگزار شد. در نتیجه این انتخابات، هیات رییسه تماما اصولگرای سال دوم و سوم ابقا شدند؛ مهدی چمران، رییس، مرتضی طلایی، نایب رییس، ابوالفضل قناعتی و محسن پیرهادی، منشی و رضا تقی‌پور، سخنگوی شورا.

بعد از مشخص شدن نتیجه این انتخابات، نظر مخاطبان خبرآنلاین را درباره انتظارشان از هیات رییسه فعلی جویا شدیم و پرسیدیم آیا می‌توان امیدوار بود که نظارت بر شهرداری، در سال پایانی دوره چهارم شورای شهر، بیش از قبل باشد؟

در پاسخ به این سوال، کاربران جواب‌های مختلفی دادند. بعضی از آنها به ماجراهای اخیر انتشار واگذاری زمین از سوی شهرداری اشاره کردند و نوشتند: این طور که معلومه هنوز یه سری ملک و ساختمان دیگه هم واسه هدیه کردن وجود داره، وقتی نظارت شورای شهر واقعی نباشه نباشه عاقبتش همینه: فروش شهر ...

اما بعضی دیگر فارغ از این حاشیه‌ها، به دستاوردهای شورای شهر تا کنون انتقاد داشتند: بفرمایید شورای شهرداری نه شورای شهر، عملکرد این ریاست شورا با حال و روز فعلی تهران که هر روز باغها در حال تخریب و برج سازی میشود مشخص است. منطقه 22 که روزی نمونه بود ببینید به کجا رسیده 5 سال بعد منطقه 22 با اون برج سازی بی رویه جای زندگی نیست. شورای شهر می خوایم چیکار وقتی هیچ کاری ازشون بر نمیاد و شهرداری هرکاری می کنه؟ فقط یه سری جمع میشن، درآمد هنگفت دارن. خب این پولو بدن به مردم اگر شورای شهر نباشه .. به نظر من در کل نبود شورا بهتر از بودنشه، چرا که با فشاری که به شهردار میارن بیشتر موجب فساد و رانت و بذل وبخشش میشن و...... درصورتی که اگه شهرداری خودش باشه فشاری روی خودش نمیبینه در ضمن یک کاری بکنن که شهردار با رای مستقیم خود مردم انتخاب بشه بهتره ... تخريب باغها درمنطقه يك در حد غير قابل تصور ادامه دارد بخصوص در الهيه ولى عصر ... دست کم پنج تا برج 15 تا 20 طبقه می شناسم که در گذرهای کمتر از 6 متر احداث شده اند. آدم باید خیلی ساده باشه که فکر کنه اینها بر اساس ضوابط مجوز گرفته اند.

عباراتی مانند "ناموفق" ، " نامناسب برای مردم شهر"، " دوری از اهداف واقعی" ، "تبدیل تهران به یک کلانشهر ماشینی و غیرانسانی" ، " نابودی درختان و باغ ها" نیز در اظهار نظر خوانندگان خبرآنلاین به چشم می‌خورد.

اما در کنار آن، عده ای نسبت به آینده اظهار امیدواری کرده و گفته‌اند با اتمام این دوره شاید شورای شهر بیشتر از گذشته از عهده وظایفش برآید. به عنوان مثال نظرهایی مانند این: مردم عملکرد اعضای شورای شهر این دوره یادشون بمونه خوبه، انتخابات نزدیکه ... این آخرین حضور این قبیل افراد در پست های مدیریتی و اجرایی ست، به امید خدا، سال دیگه.

تعداد کمی از خبرها هم به تبریک نسبت به این انتخاب اختصاص پیدا کرده و برخی نوشته‌اند: به رای مردم و منتخبین افراد برگزیده آنان احترام می گذارم حتی اگر هیچکدام از نظر مدیریت و جایگاه از دید من شایسته نباشند و مرتکب تخلف آشکار شده باشند.

برای خواندن نظرات بیشتر، رای و پاسخ به نظر مخاطبان دیگر، می‌توانید به اینخبرمراجعه کنید. همچنین می توانید در صفحه ایسنتاگرام خبرآنلاین هم نظرات خود را ارسال کنید.

گفتنی است، نظراتی که در این خبر و نظرخواهی منتشر شده‌اند، هیچ کدام رای و نظر خبرآنلاین نیست، خبرآنلاین تنها نظرات مخاطبان خود را منتشر می کند.

42234

...

منبع

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

تبلیغات ویژه

دانلود جدیدترین نسخه ی بازی و نرم افزارهای اندروید

آمار روزانه سایت

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
08/03
2
73269
1016
08/02
2
100936
802
08/01
56
115095
1801
07/30
6
67653
725
07/29
31
54857
783

حاضرین در سایت

ما 109 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به روز پـیام است.© 2016-2007

<<طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب و طرح سایت، پیگرد قانونی دارد>>