انسداد خیابان پیامبر و محدودیت در پارکینگ کوروش

جامعه > حوادث -ایسنا نوشت: معاون ترافیکی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با اشاره به نشست زمین در خیابان پیامبر، از اعمال محدودیت برای تردد خودروها در پارکینگ مجتمع تجاری فرهنگی کوروش خبر داد و گفت که خیابان پیامبر تا اطلاع ثانوی مسدود است.

سرهنگ محسن ترابیان درباره حادثه نشست زمین در مجاورت مجتمع کوروش در خیابان پیامبر اظهار کرد: ظهر امروز این حادثه به پلیس راهور اطلاع داده شد که بلافاصله عوامل راهنمایی و رانندگی در محل حاضر شدند.

وی با بیان اینکه در پی این حادثه یک دستگاه سواری پژو 206 به گودال ایجاد شده در میان خیابان پیامبر سقوط کرد گفت: یک دستگاه سواری پراید نیز تا نیمه به این گودال سقوط کرده بود که با حضور عوامل آتش نشانی و شهرداری این دو خودرو خارج شدند. راننده سواری پژو 206 که حدود 30 سال سن داشت، دچار مصدومیت شده است.
معاون ترافیکی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با بیان اینکه در حال حاضر خیابان پیامبر از حد فاصل بزرگراه حکیم تا بزرگراه ستاری مسدود است، گفت: به دلیل اینکه این ریزش در وسط خیابان بوده و ابعاد آن نیز گسترده بود کل خیابان مسدود شده و در حال حاضر خودروها اجازه تردد در این بخش را ندارند. بنابراین آن دسته از خودروهایی که از مسیر شرق به غرب حکیم و همچنین جنوب به شمال بزرگراه ستاری قصد ورود به خیابان پیامبر را دارند تا اطلاع ثانوی نمی‌توانند وارد این محدوده شوند.
محدودیت در پارکینگ کوروش
وی درباره فعالیت پارکینگ مجتمع تجاری کوروش نیز اظهار کرد: با توجه به اینکه خروجی پارکینگ کوروش در خیابان پیامبر قرار دارد، به همین دلیل برای خروج از پارکینگ این مجتمع مشکلاتی ایجاد شد و سرانجام تصمیم بر این شد تا ورود و خروج به پارکینگ این مجتمع از یک در و از قسمت ورودی انجام شود.
وی با اشاره به شرایط موجود از شهروندان خواست تا حد امکان بدون وسیله نقلیه شخصی به مجتمع کوروش بروند.
ترابیان با بیان اینکه پلیس راهنمایی و رانندگی در آماده باش کامل است افزود: انسداد خیابان پیامبر تا اطلاع بعدی ادامه داشته اما با توجه به شرایط موجود به نظر نمی‌رسد که حداقل تا پایان امشب این خیابان بازگشایی شود. با این حال،‌ پلیس راهور این آمادگی را دارد تا هر زمانیکه عوامل شهرداری و دیگر عوامل اجرایی عملیات خود را به پایان رسانده و محل ایمن سازی شود، این معبر را بازگشایی کنند.
معاون ترافیکی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ درباره وضعیت ترافیکی در این محدوده نیز گفت: در بزرگراه حکیم بار ترافیکی خاصی وجود نداشته و تردد به شکل عادی در حال انجام است، اما مسیر جنوب به شمال ستاری و در محدوده مجتمع کوروش حجم تردد خودروها بالا بوده و ترافیک نیمه سنگین است.

۴۲۴۲

...

منبع

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

تبلیغات ویژه

دانلود جدیدترین نسخه ی بازی و نرم افزارهای اندروید

آمار روزانه سایت

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
08/04
1
115352
964
08/03
9
203743
2614
08/02
2
100936
802
08/01
56
115095
1801
07/30
6
67653
725

حاضرین در سایت

ما 139 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به روز پـیام است.© 2016-2007

<<طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب و طرح سایت، پیگرد قانونی دارد>>