زندگی پنهانی متهم جنایت نهاوند به عنوان پیک رستورانی در تهران

زندگی پنهانی متهم جنایت نهاوند به عنوان پیک رستورانی در تهران

جامعه > حوادث -کارآگاهان پلیس پایتخت جوانی را در تهران دستگیر کرده‌اند که از ۲ سال قبل در نهاوند متهم به قتل بوده و با فرار به تهران در یک رستوران به عنوان پیک موتوری زندگی مخفیانه‌ای را شروع کرده بود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و براساس گزارش مرکز اطلاع‌رسانی پلیس آگاهی تهران این جوان ۲۴ ساله که «علی» نام دارد ۱۲ ساعت پس از شروع عملیات پلیس در پایتخت به دام افتاد اما به نظر مي‌رسد با این دستگیر ماجرای قتل فردین ۲۵ ساله در اطراف نهاوند با روایتی متفاوت از این جنایت مواجه شده باشد.
سرهنگ کارآگاه حمیدمکرم معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ درتشریح این ماجرا گفت: دهم شهریورماه امسال رسیدگی به دستوری قضایی مبنی بر شناسایی و دستگیری متهم پرونده یک قتل در نهاوند به ما ارجاع شد. در این جنایت که دهم فروردین‌ ۱۳۹۳ روی داده بود دو جوان فردین را به اطراف نهاوند برده و با ضربات چاقو او را به قتل رسانده بودند.
آنچه پدر فردین به کارآگاهان پلیس در دایره رسیدگی به پرونده‌های قتل تهران گفت حاکی از آن بود که پسرش توسط علی و عباس به باغی در اطراف نهاوند برده شده ولی توسط علی به قتل رسیده است.
پدر فردین به کارآگاهان دایره دهم پلیس آگاهی تهران گفت: کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان نهاوند اقدامات زیادی را جهت دستگیر علی انجام دادند تا نهایتا مشخص شد که وی پس از جنایت متواری شده است. به تازگی اطلاع پیدا کردیم که علی به صورت مخفیانه در تهران زندگی می‌کند اما هیچگونه اطلاعاتی دیگری از وی در اختیار نداریم .
با این اظهارات کارآگاهان پلیس تهران اطلاعات این پرونده جنایی را از نهاوند استعلام کرده و پس از بررسی آن اطلاعات توانستند با ترفندهای اطلاعاتی - پلیسی رد علی را در غرب تهران بزنند. هنوز ۱۲ ساعت از شروع این عملیات نگذشته بود که کارآگاهان توانستند علی را در یک رستوران شناسایی کنند.
کارآگاهان متوجه شدند علی به عنوان پیک یک رستوران در منطقه کن کار می‌کند. اما همین که کارآگاهان برای دستگیری او وارد عمل شدند این جوان پا به فرار گذاشته و با موتورش از محل می‌گریزد.
با این اتفاق تعقیب و گریز در منطقه کن درگرفت که در نهایت با شلیک از سوی ماموران این فرد متوقف دستگیر شد.
اما پس از دستگیری علی و شروع تحقیقات اولیه از او این جوان مدعی شد که بی‌گناه است.
"علی" بر خلاف متهم دستگیر شده توسط پلیس آگاهی نهاوند ، بلافاصله پس از وقوع جنایت متواری شده، طی این مدت نیز در پوشش کارگر رستوران در تهران مخفیانه زندگی می‌کرد اما او مدعی بیگناهی شد و به کارآگاهان گفت : من بیگناهم ؛ قتل را عباس انجام داده است .
متهم جنایتی که در دهمین روز سال ۱۳۹۳ روی داد را اینگونه روایت کرد که یکی از دوستانم به‌نام "عباس " به سراغ من آمد و گفت با فردی به نام فردین دچار اختلافاتی شده است که باید درس خوبی به او بدهد.
علی در توضیح ماجرا بین فردین و عباس گفت: هرچه از عباس پرسیدم ماجرا از چه قرار است او نگفت تا بالاخره به من توضیح داد که این اختلاف ناشی از یک مسأله ناموسی است و من را قانع کرد.
این متهم همچنین توضیح داد: وقتی قانع شدم با عباس همکاری کنم قرار شد فردین را به بهانه ای به باغ یکی از بستگانش ببرم ؛ روز دهم فروردین با موتورسیکلت عباس به دنبال مقتول رفته و او را سر کوچه محل زندگی شان سوار موتور کرده و با خودم به باغ یکی از بستگانِ عباس بردیم. عباس به من گفته بود که تنها قصد زهرچشم گرفتن از فردین را دارد اما به محض اینکه فردین از موتور پیاده شد ، با یک چاقو به سمت وی حمله ور شد و ضربه ای به فردین زد که روی زمین افتاد. پس از آن نیز با ضربات متعدد چاقو او را به قتل ساند .
علی اینک مدعی است که بسیار ترسیده بوده و با رها کردن موتور خود در محل جنایت از داخل باغ متواری شده و پس از آن به تهران آمده و تحت عنوان کارگر ساده مشغول به‌کار شده است.
سرهنگ کارآگاه حمـید مکرم با اشاره به گفته‌های متهم پرونده گفت : با توجه به وقوع جنایت در شهرستان نهاوند ، متهم دستگیر شده در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان نهاوند قرار گرفتتا برای تحقیقات تکمیلی به محل وقوع جنایت برده شود.

47233

...

منبع

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

تبلیغات ویژه

دانلود جدیدترین نسخه ی بازی و نرم افزارهای اندروید

آمار روزانه سایت

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
08/05
3
86709
971
08/04
16
170834
1395
08/03
9
203743
2614
08/02
2
100936
802
08/01
56
115095
1801

حاضرین در سایت

ما 247 مهمان و یک عضو آنلاین داریم

  • hoomanplasticco

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به روز پـیام است.© 2016-2007

<<طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب و طرح سایت، پیگرد قانونی دارد>>