دستگیری جیب‌بر مترو با 40 فقره سرقت / مسافران با جیب پرپول تردد نکنند

سرهنگ علي راقي در این باره گفت: با توجه به ارجاع چندين فقره گزارش و شکايت مسافران صبحگاهي در ايستگاه مترو ترمينال جنوب مبني بر سرقت محتويات جيب آنان، عوامل غيرمحسوس معاونت آگاهي اين يگان از نخستين دقايق آغازين هر روز گشت زني مستمر و هدفمند را در دستور کار قرار دادند.

اين مقام انتظامي افزود: در خلال گشت زني ها، ماموران يکي از سارقان حرفه اي و سابقه دار را که به دفعات توسط پليس دستگير شده بود، درحال پرسه زني روي سکو مشاهده کردند.

وي ادامه داد: ماموران بلافاصله متهم را تحت نظر قرار داده و مشاهده کردند دقايقي بعد وي دست خود را داخل جيب يکي از مسافران کرده و مبلغ قابل توجهي وجه نقد را سرقت کرده و از محل دور شد که ماموران بلافاصله وي را دستگير و به همراه مالباخته به مقر پليس مترو منتقل مي کنند.

سرهنگ راقي گفت: متهم که داراي چندين فقره سابقه سرقت و تحمل کيفر است در بخشي از اظهارات خود به ماموران گفت هر زمان که از زندان آزاد مي شوم براي ادامه فعاليت به ايستگاه مترو ترمينال جنوب که مملو از جمعيت و مسافران شهرستاني با جيب هاي پر پول است، مي آيم و در اين ايستگاه اقدام به جيب بري مي کنم.

فرمانده يگان انتظامي پليس مترو پايتخت با بيان اينکه متهم در اعترافات صريح خود تاکنون به بيش از 40 فقره سرقت و جيب بري معترف شده، افزود: وي به همراه شاکي و ساير آلات و ادوات مکشوفه تحويل ماموران پايگاه هفتم پليس آگاهي تهران بزرگ شد.

براساس گزارش سایت پلیس، سرهنگ راقي در پايان با ذکر اين نکته که وقوعات سرقت در پايانه هاي مسافري به دليل عدم آگاهي مسافران مبني بر تهيه وجه نقد از خودپردازها است، افزود: اميدواريم مسافران در نظر داشته باشند که در داخل تمامي ايستگاه هاي متروي شهر تهران حداقل دو دستگاه خود پرداز (ATM) وجود دارد پس دليلي ندارد مسافرين با جيب هاي پر پول و وجوه نقد فراوان در ايستگاه ها تردد کرده و زمينه را براي فعاليت افراد سودجو و اعمال مجرمانه جيب بران فراهم کنند چرا که مي توانند با کارت عابر بانکي که در اختيار دارند به اندازه احتياج خود از اين دستگاه ها پول برداشت کرده و نيازهاي مالي خود را مرتفع سازند.

234 42

...

منبع

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

تبلیغات ویژه

دانلود جدیدترین نسخه ی بازی و نرم افزارهای اندروید

آمار روزانه سایت

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
08/04
1
97831
765
08/03
9
203743
2614
08/02
2
100936
802
08/01
56
115095
1801
07/30
6
67653
725

حاضرین در سایت

ما 146 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به روز پـیام است.© 2016-2007

<<طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب و طرح سایت، پیگرد قانونی دارد>>