سرانجام همدستی با زن خائن برای کشتن شوهر

مرد جوان که با همدستی زن مورد علاقه‌اش، شوهر این زن را به قتل رسانده و جسدش را به آتش کشیده بود به زودی در دادگاه کیفری تهران محاکمه می‌شود.

روزنامه ایران: مرد جوان که با همدستی زن مورد علاقه‌اش، شوهر این زن را به قتل رسانده و جسدش را به آتش کشیده بود به زودی در دادگاه کیفری تهران محاکمه می‌شود.

در این ماجرا که 7 تیر سال 93 رخ داد، مرد جوانی به نام «ستار» قربانی جنایتی شبانه شد. عاملان این جنایت پس از قتل مرد جوان، جسدش را به بیابان‌های اطراف کرج برده و همانجا جنازه را با خودروی مقتول به آتش کشیدند. جسد مرد جوان دو روز بعد پیدا شد و به دنبال آن، بازپرس «منافی آذر» از شعبه سوم دادسرای جنایی تهران و تیم تحقیق به محل حادثه رفتند.

در بررسی‌ها مشخص شد مردی جوان قبل از سوزانده شدن با ضربات متعدد چاقو به قتل رسیده است.

با توجه به اینکه هیچ سرنخی برای شناسایی هویت مقتول نبود، کارآگاهان جنایی به سراغ پرونده‌های افرادی رفتند که طی روزهای گذشته ناپدید شده بودند. بدین‌ترتیب پس از تطبیق مشخصات این افراد جسد ستار شناسایی شد، چرا که هشتم تیر پدرش به کلانتری رفته و ناپدید شدن مرموز پسرش را اعلام کرده بود.

در ادامه بررسی‌ها کارآگاهان که به «شیما» - همسر قربانی – مشکوک شده بودند در تحقیقات نامحسوس پی بردند او با مرد جوان غریبه‌ای رابطه دارد. بنابراین «شیما» بازداشت شد و سرانجام به قتل شوهرش با همدستی خواستگار سابقش اعتراف کرد.

با اعتراف‌های زن جوان؛ همدستش امیر نیز بازداشت شد و به قتل اعتراف کرد. او که خواستگار سابق شیما بود مدعی شد چند ماه قبل زن مورد علاقه‌اش را در یک میهمانی دیده و ارتباط پنهانی‌شان آغاز شده بود.

وی گفت: پس از طراحی نقشه قتل شوهر «شیما» شب حادثه او کلید خانه را به من داد و نیمه شب وارد خانه آنها شدم  و  ستار را در رختخواب کشتم. بعد از آن جسد را داخل فرشی پیچیده و درون خودروی مقتول گذاشتم. سپس خودرو و جسد را در اطراف کرج به آتش کشیده و برگشتم.

به دنبال اعترافات دو متهم پرونده؛ به دلیل اینکه زن جوان در قتل نقش نداشت با قرار وثیقه آزاد شد. اما کیفرخواست مرد جنایتکار به اتهام قتل عمد، دیروز از سوی بازپرس جنایی تهران صادر شد.
 
...

منبع

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

تبلیغات ویژه

دانلود جدیدترین نسخه ی بازی و نرم افزارهای اندروید

آمار روزانه سایت

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
08/02
2
99669
793
08/01
56
115095
1801
07/30
6
67653
725
07/29
31
54857
783
07/27
0
192
3

حاضرین در سایت

ما 73 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به روز پـیام است.© 2016-2007

<<طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب و طرح سایت، پیگرد قانونی دارد>>