گروگانگیری خیالی زن برای رسیدن به رؤیای میلیونی

زن جوان برای رسیدن به خودرو 500 میلیونی و اینکه عشق و محبت شوهرش را هم نسبت به خود ارزیابی کند طرحی را اجرا کرد.

روزنامه ایران: زن جوان برای رسیدن به خودرو 500 میلیونی و اینکه عشق و محبت شوهرش را هم نسبت به خود ارزیابی کند طرحی را  اجرا کرد.

به‌گزارش خبرنگار جنایی «ایران»، فتانه، زمانی که چشمش به خودروی مدل بالای زیر پای دوستش افتاد تصمیم گرفت دست به کار عجیبی بزند. او با یک تیر می‌خواست دو نشان بزند هم پول خوبی نصیبش شود و هم میزان عشق و علاقه‌همسرش را نسبت به خود ارزیابی کند.

 فتانه با خود فکر می‌کرد اگر همسرش او را دوست داشته باشد خودش را به آب و آتش می‌زند تا پولی را که برای آزادی‌اش خواسته‌شده فراهم کند. در همین افکار بود که شوهرش خانه را برای یک سفرکاری ترک کرد و راهی فرودگاه شد، فتانه هم به خانه یکی از دوستانش رفت تا نقشه‌ای را که در سر داشت اجرا کند.

هفته گذشته مرد جوان به شعبه نهم دادسرای جنایی تهران رفت و به بازپرس سهرابی گفت: «من به مسافرت کاری رفته بودم که فردی با تلفن همراه همسرم به من پیامک داد که همسرم از سوی آنها ربوده شده است.گروگانگیران هم در خواست 500 میلیون تومان پول نقد دارند. ابتدا باورم نشد اما وقتی با خانه تماس گرفتم و جوابی نشنیدم نگران شدم. بعد هم من و خانواده همسرم مطمئن شدیم او را ربوده‌اند.

در پی این شکایت با دستور بازپرس جنایی، کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی وارد عمل شدند. این در حالی بود که در پیامک‌های بعدی برای شوهر فتانه هشدار داده می‌شد اگر مبلغ مورد نظر پرداخت نشود او کشته خواهد شد. این در حالی بود که مرد جوان هرچه اصرار کرد تا با زنش حرف بزند موفق نشد. بررسی‌ها در این رابطه ادامه داشت تا اینکه سرانجام کارآگاهان سرنخ‌هایی به‌دست آوردند که نشان می‌داد آدم ربایی رخ نداده و احتمال اینکه این سناریو از سوی خود فتانه طراحی شده باشد قوت گرفت. در حالی که تحقیقات از جنبه‌های مختلف ادامه داشت سرانجام دیروز فتانه به دادسرای جنایی تهران رفته و گفت: هیچ‌آدم‌ربایی در کار نبوده است.

وی اظهار داشت: زمانی که دوستم را سوار بر خودروی گران قیمت دیدم وسوسه شدم، چون می‌دانستم همسرم چنین خودرویی برایم نمی‌خرد بنابراین نقشه آدم‌ربایی قلابی خودم را طراحی کردم. از طرفی با این کار می‌خواستم علاقه‌ همسرم را نسبت به خودم بسنجم. چون اگر او واقعاً مرا دوست داشت این مبلغ را تهیه می‌کرد. ولی بعد از مدتی متوجه شدم که واقعاً همسرم چنین پولی در اختیار ندارد و از طرفی پلیس به واقعیت ماجرا پی برده است. برای همین تصمیم گرفتم خودم به دادسرا بیایم و واقعیت را بیان کنم.در پی اظهارات زن جوان؛ همسر او زمانی که از ماجرا با‌خبر شد از شکایتش گذشت و زوج جوان پس از یک هفته جنجالی به خانه برگشتند!
...

منبع

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

تبلیغات ویژه

دانلود جدیدترین نسخه ی بازی و نرم افزارهای اندروید

آمار روزانه سایت

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
08/06
6
68254
1097
08/05
34
167874
1743
08/04
16
170834
1395
08/03
9
203743
2614
08/02
2
100936
802

حاضرین در سایت

ما 61 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به روز پـیام است.© 2016-2007

<<طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب و طرح سایت، پیگرد قانونی دارد>>