واکنش ناجا به برگزاری «رنگ پارتی» در غرب تهران

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی ویژه غرب استان تهران با اشاره به ۲۲۴۸ مورد بازدید در ۵ ماه از باغ‌ها و تالارها در غرب استان تهران گفت: تاکنون مهمانی تحت عنوان رنگ پارتی نداشته‌ایم.

خبرگزاری فارس: سرهنگ مهدی سرپناه معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی ویژه غرب استان تهران درخصوص عملکرد فرماندهی غرب تهران در برخورد با پارتی‌های شبانه و باغ‌هایی که اقدام به برگزاری برنامه‌های مختلط می‌کنن گفت: بر اساس آمار موجود، تعداد 138 تالار و 77 باغ تالار در سطح حوزه سرزمینی فرماندهی انتظامی ویژه غرب استان تهران فعال است که نظارت و کنترل بر عملکرد آن، همواره یکی از اولویت های ماموریتی پلیس بوده است.

وی افزود: در این راستا، بهره مندی از تجارب خدمتی فرماندهان شهرستان ها، رؤسای پلیس های تخصصی، معاونین ستادی با هدف نظارت و سرکشی از این اماکن، از تدابیر متخذه سردار خانچرلی، فرمانده انتظامی غرب استان تهران بوده که حاصل اجرای تدبیر مذکور در 5 ماهه اول سال 95، منجر به بازدید کنترلی 2 هزار و 248 از این واحدها شد.

سرهنگ سرپناه تصریح کرد: از جمله نتایج این بازدیدها، می توان به صدور اخطاریه برای 170 واحد تالار و باغ تالار متخلف و پلمب 56 واحد دیگر بدلیل فعالیت خارج از چارچوب و ضوابط و مقررات، اشاره کرد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی ویژه غرب استان تهران تصریح کرد: همچنین با گسترش چتر اطلاعاتی و افزایش منابع خبری در سطح منطقه به منظور شناسایی تالارها و باغ تالارهای غیرمجاز تعداد 2 تالار و 11 باغ تالار شناسایی، که پس از هماهنگی با مقام قضایی پلمب شدند که از این تعداد، مالکین 9 باغ تالار پس از احصاء شرایط و ضوابط لازم و تشکیل پرونده در اتحادیه مربوطه، موفق به اخذ پروانه کسب شده و در حال حاضر برابر ضوابط فعالیت دارند و مابقی با اخذ تعهد محضری مبنی برعدم هرگونه فعالیت (برگزاری هرگونه مراسم) غیرفعال بوده و بصورت مداوم و غیر مترقبه، مورد بازدید قرار می گیرند.

وی افزود: درخصوص برگزاری پارتی های شبانه تحت عنوان «رنگ پارتی» که اخیراً در برخی از شبکه های اجتماعی به آن پرداخته شده است، نکته قابل ذکر اینکه، از ابتدای سال جاری تا کنون، هیچگونه گزارشی دال بر برگزاری چنین مراسمی، در سطح شهرستان شهریار یا سایر شهرستانهای تابعه غرب استان تهران واصل نشده است و تنها گزارش واصله در این خصوص، برگزاری 2 مورد مراسم مختلط تحت عنوان پارتی و به بهانه برگزاری جشن تولد و.. در ویلاها و باغ های شخصی بوده که در هر 2 مورد بلافاصله باتوجه به حساسیت موضوع، با حضور پلیس در محل و هماهنگی با مقام قضایی، برخورد قانونی صورت گرفت.

سرپناه تصریح کرد: کلیه شهروندان عزیز می توانند در صورت مشاهده هر گونه فعالیت غیرمجاز و خارج از ضوابط و مقررات این واحدهای صنفی، مراتب را بلافاصله به مرکز فوریت های پلیسی 110 گزارش نمایند؛ این اطمینان داده می شود، پلیس غرب استان تهران، در کوتاهترین زمان ممکن پس از وصول گزارش، ضمن حضور در محل بروز جرم، اقدامات قانونی را بعمل خواهد آورد.

...

منبع

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

تبلیغات ویژه

دانلود جدیدترین نسخه ی بازی و نرم افزارهای اندروید

آمار روزانه سایت

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
08/01
0
9015
100
07/30
6
67653
725
07/29
31
54857
783
07/27
0
192
3
07/22
0
140910
2221

حاضرین در سایت

ما 57 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به روز پـیام است.© 2016-2007

<<طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب و طرح سایت، پیگرد قانونی دارد>>