سروری: دزد اصلی کسانی هستند که فریاد دزد دزد سر داده‌اند

رئیس کمیسیون نظارت شورای شهر تهران با بیان اینکه ریاست سازمان بازرسی کشور از آن جهت گزارش واگذاری املاک شهرداری تهران به افراد خاص را مخدوش می نامد که این گزارش یک طرح پرسش اولیه بوده است نه گزارش قطعی، گفت: ما اعضای شورای شهر مدعی هستیم که باید با فساد، رانت خواری و ویژه خواری برخورد شود، اما نباید به اسم مبارزه با رانت خواری، رانت خواران به حاشیه امن بروند و افرادی که تقصیر کار نیستند به صحنه بیایند.

شهر نوشت: پرویز سروری با بیان اینکه این جریان سازی سیاسی در یک اقدام اعتمادسوز و غیراخلاقی به سایت های خبری کشیده شد تا ذهنیت مردم کاملا منحرف شود و از همه بدتر اینکه آبروی یک عده افراد خاص لکه دار و مساله دار شود، تصریح کرد: عده ای با داد زدن دزد دزد، خودشان را از مهلکه فراری دادند در حالیکه دزد اصلی کسانی هستند که خودشان فریاد دزد دزد سر داده اند.


وی با اشاره به اینکه در جریان سازی های اخیر، عده ای خودشان را پشت این دروغ های نجومی مخفی کردند تا فضای جامعه را منحرف کرده تا آدرس های غلط به جامعه بدهند، افزود: ما آماده هستیم که اسناد و مدارک این اتهامات ارائه شود تا اگر تخلفی صورت گرفته با متخلف برخوردهای لازمه صورت گیرد، زیرا معتقدیم که باید با رانت خواران برخورد شود، نه اینکه با سیاسی کاری ها رانت خواران را به حاشیه امن برانند.

سروری با تاکید بر اینکه وقتی شخصی تقصیری بر گردن ندارد نباید نامش در رسانه ها به گونه ای درج شود که با آبرویش بازی شود، درخصوص روندی که این گزارش پشت سر گذاشته و منجر به مخدوش خوانده شدنش شده است، گفت: بسیاری از طرح پرسش های اولیه از سازمان ها و نهادها منجر به اقناع کارشناسی که سوال را مطرح کرده می شود تا اسناد و مدارک و پاسخ های لازمه به منظور شفاف سازی ها ارائه شود و اقناع رخ دهد. اما گزارش مذکور به دلیل اینکه این روند را طی نکرده، مخدوش شناخته شده است.

رئیس کمیسیون نظارت شورای شهر تهران متذکر شد: در خصوص جریانات اخیر به نظر می رسد که یک رفتار غیراخلاقی رخ داده که به اعتقاد من توسط اتاق فکری از بیرون هدایت شده تا دائما اعتماد مردم را نسبت به نظام و مسئولان خدشه دار کند.

...

منبع

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

تبلیغات ویژه

دانلود جدیدترین نسخه ی بازی و نرم افزارهای اندروید

آمار روزانه سایت

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
08/06
17
185329
2550
08/05
34
167874
1743
08/04
16
170834
1395
08/03
9
203743
2614
08/02
2
100936
802

حاضرین در سایت

ما 171 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به روز پـیام است.© 2016-2007

<<طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب و طرح سایت، پیگرد قانونی دارد>>