۸۰ پروژه شهری در منطقه ۱۴ آماده بهره‌برداری شد

شهرنوشت: فرهود حمیدی شهردار منطقه 14 اظهار داشت: 280 پروژه عمران شهری امروز با حضور شهردار تهران چند تن از اعضای شورای اسلامی شهر و همین طور شهروندان افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با تأکید بر اینکه منطقه 14 تهران به رغم تلاش‌های انجام شده در سال‌های اخیر دچار نوعی کاستی و کمبودهایی است، افزود: به منظور برخورداری از فضای زیست شهری استاندارد و برخورداری از مجموعه خدمات شهری و رفع محرومیت‌ها و کاستی‌ها  نیز پاسخگویی به نیازهای شهر و شهروندان منطقه ده‌ها پروژه در دستور کار مدیریت شهری منطقه قرار گرفت که شماری از آنها در دست مطالعه و اجرا بوده و امروز 80  پروژه ترافیکی حمل و نقل، فرهنگی، اجتماعی، عمرانی و خدماتی افتتاح و بهره‌برداری می‌شود.

حمیدی با تأکید بر اینکه شهر موجودی زنده و پویا تلقی می‌شود، گفت: یکی از نیازهای پایدار منطقه 14 برخورداری از شبکه آمد و شد مناسب، ناوگان حمل و نقل استاندارد و مدیریت ترافیکی می‌باشد و از این رو 44 طرح عمرانی ترافیکی اجرا شده است.

به گفته وی، تملک اراضی به مساحت 7629 مترمربع به منظور ساخت 8 ایستگاه در دو خط 6 و 7 مترو و معابر عمومی از جمله ایستگاه پیروزی در راستای روان‌سازی ترافیک ساخت پمپ بنزین در تندروی بزرگراه امام  علی (ع) و ایستگاه‌ آتش‌نشانی طبق استانداردها و شاخصه‌های پذیرفته شده جهانی به منظور حفظ ایمنی فضاهای شهری و فهرست پروژه‌هایی که امروز افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

شهردار منطقه 14 خاطرنشان کرد: در پی احصاء نیازهای اجتماعی و فرهنگی شهروندان که ماحصل همگرایی و همفکری شورایاری محلات می‌باشد، امروزه ده‌ها پروژه فرهنگی و اجتماعی در حال مطالعه و اجرا است که شماری از آنان مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

وی بیان داشت:‌ توسعه و بازسازی و تجهیز مجتمع کارآفرینی بهاران، تجهیز و راه‌اندازی دارالقرآن، تملک و تجهیز سرای محله شیوا، ساخت و تجهیز مقبره شهدای خیابان شهید فهمیده، تجهیز مقبره شهدای بوستان نارنج و زیتون، تلاش در راستای کاهش و حذف آسیب‌های اجتماعی و محرومیت‌زدایی از جمله پروژه‌هایی است افتتاح می‌شود.

به گفته حمیدی، مجموعه شهربانو با نام شهید علیمردانیان تملک توسعه و تجهیز سرای محله مینا، مرمت و نصب 8 گلدسته مساجد و توسعه زمین‌های ورزشی از دیگر پروژ‌ه‌هایی است که در راستای استانداردسازی فضای شهری و با رویکرد اصلاح سبک زندگی و اصلاح رفتارهای اجتماعی مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرند.

...

منبع

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

تبلیغات ویژه

دانلود جدیدترین نسخه ی بازی و نرم افزارهای اندروید

آمار روزانه سایت

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
07/30
0
2571
54
07/29
31
54857
783
07/27
0
192
3
07/22
0
140910
2221
07/21
35
146610
2301

حاضرین در سایت

ما 53 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به روز پـیام است.© 2016-2007

<<طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب و طرح سایت، پیگرد قانونی دارد>>