عمل دوباره قربانی اسیدپاشی به دستور وزیر بهداشت

خبرگزاری ایسنا: چشم راست سهیلا در مراحل اولیه درمان تخلیه شد و درحال حاضر پزشکان تلاش می‌کنند چشم چپ او را حفظ کنند. به همین خاطر دوربینی در چشمش قرار داده شد که بتواند بخشی از بینایی خود را به دست آورد، اما به دلیل از بین رفتن گوشت اطراف این دوربین دوباره تحت عمل جراحی قرار گرفت و بخشی از گوشت دهانش را به استخوان اطرف دوربین پیوند زدند. اما این گوشت از بین رفته بود، به همین دلیل پس از معاینه وزیر بهداشت،  اقدامات لازم برای سفر دوباره او به اسپانیا فراهم شد. بعد از بازگشت به تهران، چشم چپ سهیلا عفونت کرد که  باز هم به دستور سید حسن هاشمی، بعد از تشکیل کمیته پزشکی، در بیمارستان نور تهران مجددا جراحی شد.

سهیلا  که در حال حاضر در بیمارستان نور تهران بستری است، از وزیر بهداشت به طور ویژه تشکر می‌کند و می‌گوید: الان بینایی ندارم ولی در خواست دارم که بگویید سهیلا جور کش تشکر ویژه‌ای دارد از مرد انسان، نازنین و بزرگی که اگر نبود واقعا نمی‌دانم چه بر سر من می‌آمد. ای کاش همه درس عبرت و انسانیت و شرافت را از ایشان می‌گرفتند و کسانی که خودشان را به خواب زده‌اند از ایشان یاد می‌گرفتند. هر تحملی و صبری که می‌کنم، فقط به خاطر وجود نازنین آقای وزیر بهداشت است که همیشه به داد من رسیده است.

او می‌گوید: ایشان روز عید قربان به ملاقات من آمدند و شب قبل از آن دستور دادند که کمیسیون پزشکی تشکیل شود و چشم حفظ شود. امیدوارم بتوانند حفظ چشم کنند و مرحله بعد هم بینایی باشد، چون هر یک روز برای من هزار روز است.

سهیلا اکنون تنها از رییس جمهور در خواست ملاقات دارد و می‌گوید: از رییس جمهور عزیز، آقای روحانی تشکر ویژه دارم و در خواست ملاقات از ایشان دارم. بگویید که سهیلا درخواست ملاقات و تشکر از آقای روحانی را دارد. التماس دعا دارم از مردم که چشمم حفظ شود،‌ چون واقعا نمی‌توانم نابینایی را تحمل کنم. در سن 28 سالگی همه چیز را تحمل کردم،‌ در این دوسال اسید را شکست دادم، ولی واقعا نمی‌توانم نابینایی را تحمل کنم. امیدوارم با دعای خیر مردم، بینایی من تا حدودی که بتوانم راه بروم و جلوی پایم را ببینم، بازگردد. امیدوارم بازهم آقای وزیر به داد من برسند. باز هم درخواست رسیدگی دارم که بتوانم بیناییم  را به دست آورم.

او می‌گوید خواسته‌ای به جز بازگشت بیناییش ندارد و می‌افزاید: ما کاری به اسید پاش و ... نداریم. من حداقل بیناییم را می‌خواهم، چیز اضافه‌تری نمی‌خواهم. از کسانی که در تهران و اصفهان، به عیادتم آمدند مثل آقای ابطحی، نماینده خمینی شهر،  خانم تاج الدین نماینده اصفهان، فرماندار خمینی شهر، آقای زرگریان استاندار، آقای سرتیپی ، صالحی و خانم ملاوردی، معاون رییس جمهور در امور زنان و همه کسانی که  در تهران و اصفهان به عیادت من آمدند تشکر می‌کنم.

ناصر جور کش، پدر سهیلا نیز در گفت‌وگو با ایسنا، درباره روند درمان او می‌گوید: بعد از بازگشت از اسپانیا، دکتر هاشمی، وزیر بهداشت تشخیص دادند که چشم چپ کمی عفونت کرده است. به همین دلیل  بلافاصله توسط  آقایان دکتر جوادی، رییس بیمارستان لبافی نژاد، دکتر طاهر رجبی، دکتر غفاری و یکی دیگر از پزشکان، جلسه‌ای تشکیل دادند، سهیلا را معاینه کردند و سپس دستور دادند عمل جراحی انجام شود.

وی ادامه می‌دهد: سهیلا به دستور وزیر بهداشت در بیمارستان نور بستری و عمل شد. دیشب نیز دکتر هاشمی شخصا از او عیادت و اظهار رضایت کرد. سهیلا تا چند روز آینده در بیمارستان نور بستری خواهد بود.  


جور کش همچنین ضمن تشکر از  دکتر هاشمی و رییس جمهور، تاکید می‌کند: وزیر بهداشت واقعا شخصیت بزرگی هستند و رییس جمهور باید به ایشان جایزه بدهند. چون این مرد، در ایران بی نظیر و بسیار پرانرژی است.  خود سهیلا می‌گوید اگر دکتر هاشمی نبود من نمی‌توانستم این چشم را حفظ کنم و امیدوار باشم.

...

منبع

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

تبلیغات ویژه

دانلود جدیدترین نسخه ی بازی و نرم افزارهای اندروید

آمار روزانه سایت

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
08/01
56
98628
1605
07/30
6
67653
725
07/29
31
54857
783
07/27
0
192
3
07/22
0
140910
2221

حاضرین در سایت

ما 128 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به روز پـیام است.© 2016-2007

<<طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب و طرح سایت، پیگرد قانونی دارد>>