تصادفات مرگبار در جاده‌ها همزمان با عید سعید قربان

سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با اعلام این خبر گت: اولین تصادف ساعت ١٥ روز دوشنبه در محور قزوین تهران-زیاران( استان قزوین) اتفاق افتاد.

خبرگزاری فارس: رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: تعطیلات عید قربان، با پنج حادثه مهم در جاده‌های کشور به پایان رسید.

به گزارش سایت راهور، سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با اعلام این خبر گت: اولین تصادف ساعت ١٥ روز دوشنبه در محور قزوین تهران-زیاران( استان قزوین) اتفاق افتاد.

وی افزود:‌ در این تصادف که بین مینی بوس اویکو و پژو ٤٠٥ رخ داده، راننده مینی بوس اویکو به علت تجاوز به چپ مقصر شناخته شده و نتیجه این حادثه تلخ، ٢ نفر کشته و ٢ نفر زخمی بوده است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا ادامه داد: دومین تصادف ساعت ٢٠ روز دوشنبه یک دستگاه کشنده اسکانیا با پژو ٤٠٥ برخورد داشته که در اثر آن ٢ نفر کشته و ٣ نفر مجروح شده‌اند.

وی افزود:‌ مقصر این حادثه که در استان قم( محور باندغربی اتوبان قم-کاشان کیلومتر ٢٦) رخ داده، راننده کشنده اسکانیا به دلیل بی احتیاطی و نقض ماده 4 آیین نامه راه و راه آهن، توقف در لاین 3 اتوبان و استفاده نکردن از علائم هشدار دهنده در حین توقف بوده است.
رحمانی تصریح کرد: تنها به فاصله ٣٠ دقیقه بعد، یعنی ساعت ٢١:٣٠ رور دوشنبه تصادفی مهم و پرتلفات در استان کرمان رخ داد.

وی گفت: در این حادثه سواری پژو ٤٠٥ با یک دستگاه موتورسیکلت در محور فرعی اسلام آباد کیلومتر ٢٠ باهم برخورد شدیدی کردند که متأسفانه منجر به کشته شدن ٧ نفر و جراحت ٣ نفر شد، مقصر این حادثه مرگبار راننده پژو ٤٠٥ بوده که انحراف به چپ داشته است.
این مقام انتظامی افزود:‌اما تصادفات روز دوشنبه در استان کرمان به همین جا ختم نشد چرا که ساعت ٢٢ روز دوشنبه در محور بافت کیلومتر ٢٥، تصادف پژو ٤٠٥ و پراید هم یک نفر کشته و ٤ نفر مجروح به جای گذاشت. این بار هم علت حادثه انحراف به چپ راننده پژو ٤٠٥ بوده است.
سرهنگ رحمانی اظهار داشت: آخرین تصادف در استان کهگیلویه و بویر احمد اتفاق افتاده است، ساعت ٢٣ دوشنبه وقتی سواری پیکان در محور فرعی دلی اولاد علی مومن کیلومتر ١٠ در حال حرکت بوده، ناگهان از مسیر خارج و واژگون شده است. خستگی و خواب آلودگی راننده این خودرو که علت این حادثه بوده، متاسفانه یک نفر کشته و ٣ نفر مجروح به جای گذاشته است.

...

منبع

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

تبلیغات ویژه

دانلود جدیدترین نسخه ی بازی و نرم افزارهای اندروید

آمار روزانه سایت

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
08/07
11
216887
2988
08/06
18
240174
3260
08/05
34
167874
1743
08/04
16
170834
1395
08/03
9
203743
2614

حاضرین در سایت

ما 76 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به روز پـیام است.© 2016-2007

<<طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب و طرح سایت، پیگرد قانونی دارد>>