شهروندان فریب نمی‌خورند/ هدف از تخریب مدیریت شهری در سطح کشوری چیست؟

سرویس اجتماعی فردا: مدیرعامل شهربان شهرداری تهران با اشاره به انتساب دروغین یک کلیپ با عنوان «ضرب و شتم دو جوان شهرستانی توسط نیروهای شهرداری تهران»، این اقدام را در ادامه پروژه تخریب سریالی و هدفمند علیه مدیریت شهری تهران دانست و تاکید کرد: شهروندان فریب نمی خورند.


ابوالقاسم چیذری گفت: به تازگی کلیپی مخدوش و مشکوک با عنوان «ضرب و شتم دو جوان دستفروش شهرستانی توسط ماموران شهرداری تهران» در فضای لجام گسیخته مجازی در حال توزیع است که این انتساب، یک دروغ و تهمت با مقاصد سوء سیاسی است.


وی با بیان اینکه سبکی که در داخل برای تخریب مدیریت شهری اتخاذ شده، دقیقا همان سبک رسانه های معاند خارجی است که با تهمت، دروغ و جوسازی های کاذب همراه است، اظهار داشت: در این کلیپ، اولاً فضای جغرافیایی اتفاق رخ داده، مربوط به شهر تهران نیست و مربوط به یکی از شهرهای شمالی کشور است. ثانیاً در این کلیپ، هیچ نشانی از حضور نیروهای انضباط شهری به چشم نمی خورد. با این حال، عده ای با اغراض سیاسی، با انتساب دروغین این رخداد به نیروهای انضباط شهری شهرداری تهران، به دنبال تحریک احساسات عمومی و ایجاد موج تخریبی برای رسیدن به مقاصد سوء سیاسی خویش هستند.
چیذری با تاکید بر اینکه شهربان شهرداری تهران، حق شکایت از کانال هایی را که اقدام به این تهمت و دروغ پردازی کرده اند برای خود محفوظ می داند و قطعا این افراد باید در محاکم قضائی پاسخگو باشند، افزود: این کلیپ مخدوش با عنوان کتک خوردن دو جوان شهرستانی به دست ماموران شهرداری تهران، منتشر شده که نشان دهنده برنامه ویژه هجمه گران برای تخریب وجهه مدیریت شهری تهران در اذهان هموطنان عزیز در دیگر شهرهای ایران است.


مدیرعامل شهربان شهرداری تهران با اشاره به هجمه های گسترده سریالی علیه مدیریت شهری گفت: اکنون سئوال اینجاست که چرا دکتر قالیباف به عنوان یکی از مدیران کارآمد نظام، به این سبک ناجوانمردانه مورد هجمه، تهمت، توهین و ... قرار گرفته است؟ هجمه گران از چه چیز در هراس هستند که با این تخریب گسترده، فضای شهر و کشور را مسموم می کنند؟!


وی با بیان اینکه ایجاد مانع و حاشیه بر سر راه خدمت رسانی مدیریت شهری، خیانت به شهر و شهروندان است، خاطرنشان کرد: برخلاف تصور و شناخت ناقص عده ای شیفته قدرت و دشمن خدمت از مردم نجیب ایران، قطعاَ شهروندان عزیز تهرانی و هموطنان فهیم ما فریب این دروغ پردازی ها را نمی خورند.

...

منبع

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

تبلیغات ویژه

دانلود جدیدترین نسخه ی بازی و نرم افزارهای اندروید

آمار روزانه سایت

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
08/04
1
84029
676
08/03
9
203743
2614
08/02
2
100936
802
08/01
56
115095
1801
07/30
6
67653
725

حاضرین در سایت

ما 96 مهمان و یک عضو آنلاین داریم

  • argishd@armanguard.com

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به روز پـیام است.© 2016-2007

<<طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب و طرح سایت، پیگرد قانونی دارد>>