چگونه در پول و وقت‌مان برای ترمیم ناخن صرفه‌جویی کنیم

تا جایی که ممکن است بین دفعات لازم برای ترمیم ناخن‌هایتان فاصله بیندازید. معمولاً باید هر دو هفته یکبار برای ترمیم ناخن‌هایتان به آرایشگاه مراجعه کنید. به هر حال اگر بتوانید تحمل کنید، می‌توانید بین دفعات مراجعه به آرایشگاه دو هفته و نیم یا سه هفته فاصله بیندازید.

سرویس سبک زندگی فردا:اگر نمی‌توانید ناخن‌هایتان را بلند کنید یا ناخن‌هایتان سست است و زود می‌شکند، کاشت ناخن مصنوعی گزینه خوبی برای شماست. اما ناخن مصنوعی را باید هر دو هفته یک بار ترمیم کرد و حفظ آن نیاز به صرف هزینه و وقت دارد. به هر حال اگر بودجه‌تان محدود است اما باز هم دلتان می‌خواهد از نگاه کردن به ناخن‌های مصنوعی‌تان لذت ببرید، در اینجا ترفندهایی را به نقل از مجله مد و زیبایی به شما آموزش می‌دهیم که برای این کار در وقت و پول تان صرفه جویی شود.

 

چگونه در پول و وقت‌مان برای ترمیم ناخن صرفه‌جویی کنیم

۱
تا جایی که ممکن است بین دفعات لازم برای ترمیم ناخن‌هایتان فاصله بیندازید. معمولاً باید هر دو هفته یکبار برای ترمیم ناخن‌هایتان به آرایشگاه مراجعه کنید. به هر حال اگر بتوانید تحمل کنید، می‌توانید بین دفعات مراجعه به آرایشگاه دو هفته و نیم یا سه هفته فاصله بیندازید. به علاوه می‌توانید از آرایشگر درخواست کنید که ناخن‌هایتان را کوتاه‌تر کند تا وقتی ناخن‌ها رشد می‌کنند هنوز هم ظاهرشان خوب باشد و طولشان قابل کنترل باشد.

۲
لاکی انتخاب کنید که رنگش طبیعی و شبیه به رنگ طبیعی ناخن‌تان باشد. به عنوان مثال اگر از مانیکور طرح فرنچ استفاده می‌کنید، آرایشگر روی ناخن‌تان یک لاک شفاف (برق ناخن) می‌زند و در امتداد نوک ناخن‌تان، با لاک سفید یک خط کوچک می‌کشد. وقتی ناخن‌تان بلند شود نیاز است که طرح را ترمیم کنید. اگر از لاکی که تقریباً رنگ طبیعی ناخن‌تان باشد استفاده کنید، راحت‌تر می‌توانید این حقیقت را که ناخن‌تان نیاز به ترمیم دارد را مخفی کنید.

۳
به همه آرایشگاه‌های دور و برتان سر بزنید تا جایی را پیدا کنید که بهترین قیمت را برای ترمیم ناخن داشته باشند. از دوستان و اعضای خانواده‌تان بپرسید کجا ناخن‌شان را ترمیم می‌کنند و از کیفیت آن راضی هستند. ممکن است بتوانید آرایشگاهی را در محله‌تان پیدا کنید که برای ترمیم ناخن به شما پیشنهاداتی برای تخفیف می‌دهند.

۴
از یک فروشگاه عرضه محصولات زیبایی یا فروشگاه‌های آنلاین کیت ناخن اکریلیک بخرید تا خودتان کار ترمیم ناخن‌تان را انجام دهید. درست است که این کار نیاز به کمی تمرین دارد، اما با ترمیم ناخن در خانه می‌توانید پول‌تان را پس انداز کنید و نیاز نیست وقت تان را برای رفتن به آرایشگاه تلف کنید. بیشتر این کیت‌ها که شامل پودر اکریلیک و لاک است یک DVD آموزشی هم به همراه دارد.

...

منبع

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

تبلیغات ویژه

دانلود جدیدترین نسخه ی بازی و نرم افزارهای اندروید

آمار روزانه سایت

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
08/04
0
43937
310
08/03
9
203743
2614
08/02
2
100936
802
08/01
56
115095
1801
07/30
6
67653
725

حاضرین در سایت

ما 107 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به روز پـیام است.© 2016-2007

<<طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب و طرح سایت، پیگرد قانونی دارد>>