اعزام کاروان جهیزیه برای نوعروسان نیازمند غرب پایتخت

شهرنوشت: حمید محسنی با اشاره به فعالیت های فرهنگی و اجتماعی شهرداری گفت: در برنامه های منطقه رسیدگی به نیازمندان و خانواده های بی بضاعت را همواره مورد توجه قرار داده ایم که یکی از این ویژه برنامه ها ، تهیه جهیزیه نوعروسان ایرانی است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 9 ، وی افزود: نوعروسان نیازمند منطقه از طریق شورایاری ها و معتمدین محلات شناسایی شده و با کمک سراهای محله و خیرین فعال ، جهیزیه ها به این خانواده ها تحویل شد.

شهردار منطقه 9 اذعان داشت: در این طرح با همکاری خیرین و ستاد مطلع عشق قرارگاه امام رضا (ع) تعدادی از جوانان با جهیزیه ای زیبا و کامل راهی خانه بخت شدند.

وی ادامه داد: کالاهای تهیه شده برای جهیزیه از قبیل یخچال، ماشین لباسشویی، اجاق گاز و فرش و حتی بسته های فرهنگی از قبیل قرآن مجید و مفاتیح به همراه سجاده و چادر نماز گردآوری و در قالب کاروان جهیزیه به نوعروسان تقدیم شد.

محسنی اظهار داشت: در راستای رسیدگی به وضعیت معیشتی زوج های نیازمند این شهرداری با موسسه خیریه آبشار عاطفه ها در منطقه هم افزایی خوبی ایجاد کرده و برای فعالیت بیشتر و سهولت پیگیری امور خیریه از سوی شهرداری واحدی در اختیار این موسسه قرار گرفت و نمایندگی امیرالمومنین (ع) شعبه ایتام این سازمان مردم نهاد نیز افتتاح شد.   

شهردار منطقه 9 خاطرنشان کرد: کاهش محرومیت ها و رسیدگی به اقشار نیازمند همواره در اولویت فعالیت های اجتماعی است و توجه به محرومین و نیازمندان جامعه ، ایتام و خانواده های بی سرپرست و بد سرپرست و زنان سرپرست خانوار مورد توجه بوده است.

به گفته وی علاوه بر اهدای جهیزیه به نوعروسان منطقه ، کاروان جهیزیه ها برای دیگر مناطق تهران و استان های دیگر از میدان آزادی در چند نوبت دیگر از ابتدای امسال اعزام شده است.

...

منبع

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

تبلیغات ویژه

دانلود جدیدترین نسخه ی بازی و نرم افزارهای اندروید

آمار روزانه سایت

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
08/01
0
21830
219
07/30
6
67653
725
07/29
31
54857
783
07/27
0
192
3
07/22
0
140910
2221

حاضرین در سایت

ما 89 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به روز پـیام است.© 2016-2007

<<طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب و طرح سایت، پیگرد قانونی دارد>>