پشت پرده کمپین تخریب در همشهری ماه

صد و چهل و هشتمین شماره همشهری ماه بر روی گیشه ها آمد. در این شماره همشهری ماه پرونده اصلی به حملات سازمان یافته اخیر بر علیه مدیریت شهری تهران اختصاص یافته و پشت پرده های کمپین سیاسی و انتخاباتی شکل گرفته در این راستا مورد تحلیل و بررسی کارشناسان مسائل سیاسی قرار گرفته است.

سرویس اجتماعی فردا:صد و چهل و هشتمین شماره همشهری ماه بر روی گیشه ها آمد. در این شماره همشهری ماه پرونده اصلی به حملات سازمان یافته اخیر بر علیه مدیریت شهری تهران اختصاص یافته و پشت پرده های کمپین سیاسی و انتخاباتی شکل گرفته در این راستا مورد تحلیل و بررسی کارشناسان مسائل سیاسی قرار گرفته است. در این پرونده از تحلیل های افرادی همچون مهدی ذاکری، محمدرضا زائری، رسول بابائی، مجید حسینی، مهدی فضائلی، کمیل قیدرلو و محمد مشاری بهره گرفته شده است. در پرونده بین الملل این شماره همشهری ماه آینده سیاسی سوریه مورد تحلیل و ارزیابی کارشناسانی همچون باربارا اسلوین، ابراهیم متقی و گولبات رتسخیلادزه قرار گرفته است. در مطالب اقتصادی این نشربه موضوع گریزگاه های قاچاق در ایران مورد تمرکز قرار داشته و در این راستا گفتگوهایی با چهره های سرشناسی همچون احمد توکلی نماینده سابق مجلس، مسعود کرباسیان رئیس کل گمرک ایران و قاسم خورشیدی سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز انجام شده است. در پرونده اجتماعی این نشریه با عنوان «واقعیت های امروز پایتخت»، جایگاه امروز ایران در رتبه بندی های بین المللی مورد ارزیابی کارشناسان مسائل شهری و چهره هایی چون دکتر محسن حبیبی قرار گرفته است.

در این شماره همشهری ماه می توان سوژه ها و مطالب متنوع و خواندنی دیگری را هم مشاهده کرد که توسط تحلیل گران و روزنامه نگاران شناخته شده کشورمان تهیه شده اند. شماره مهرماه همشهری ماه با قیمت 5000 تومان در دکه های مطبوعاتی سراسر کشور در دسترس است.

...

منبع

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

تبلیغات ویژه

دانلود جدیدترین نسخه ی بازی و نرم افزارهای اندروید

آمار روزانه سایت

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
08/02
0
24576
174
08/01
56
115095
1801
07/30
6
67653
725
07/29
31
54857
783
07/27
0
192
3

حاضرین در سایت

ما 82 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به روز پـیام است.© 2016-2007

<<طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب و طرح سایت، پیگرد قانونی دارد>>