قاتل خانواده‌کش: زودتر اعدامم کنید

روزنامه ایران: پسرجوانی که در جنایتی هولناک مادر و خواهرش را کشته است صبح دیروز در شعبه چهارم دادگاه کیفری به خاطر گذشت اعضای خانواده از قصاص درباره قتل خواهرش نجات یافت اما خاله‌ها و دایی‌هایش به خاطر قتل مادر خانواده حاضر به گذشت نشدند و همچنان به قصاص این جوان پافشاری کرده‌اند.

 

این در حالی است که عامل جنایت در آخرین دفاع به قضات دادگاه گفت: من بی‌صبرانه در انتظار اجرای حکم اعدام هستم چرا که یک لحظه عصبانیت باعث تباهی زندگی مادر، خواهر و تمام خانواده‌ام شده است.

 

به گزارش خبرنگار حوادث «ایران»، ظهر بیست و دوم تیر سال 83 پسرجوان که خدمت سربازی‌اش را می‌گذراند برای استراحت یکی دو روزه به خانه برگشته بود. او در خواب بود که ناگهان با شنیدن سر و صدای بلند درگیری مادر و خواهر 14 ساله‌اش از جایش پرید و در حالی که سعی داشت به درگیری بین آن دو پایان دهد خود نیز عصبانی شد و در واکنشی عجیب ابتدا مادرش –زهرا- را با یک لنگه جوراب خفه کرد و زمانی که داشت جسد را جابه‌جا می‌کرد متوجه شد که خواهرش مریم از پشت پنجره نظاره‌گر او است.

 

مریم که از دیدن صحنه قتل مادرش شوکه شده بود به سرزنش حمیدرضا «برادرش» پرداخت و جوان خشمگین او را هم با روسری خفه کرد. عامل قتل پس از این جنایت‌ها اجساد مادر و خواهرش را به داخل حمام کشاند و پس از ریختن بنزین روی آنها کبریت را روشن کرد اما ناگهان انفجاری رخ داد و همسایه‌ها با شنیدن صدای مهیبی سراسیمه به خانه آنها دویدند و پس از دیدن صحنه جنایت با کلانتری 11 پاکدشت تماس گرفتند.

 

سپس حمیدرضا با دستور بازپرس کشیک ویژه قتل برای بازجویی به اداره آگاهی منتقل شد و در همان نخستین مراحل بازجویی به جنایت هولناکش اعتراف کرد.این جوان پس ازچند مرحله رسیدگی به پرونده اتهامی در شعبه چهارم دادگاه کیفری استان تهران به جرم قتل مادر و خواهرش به 2 بار قصاص محکوم شد و قضات دادگاه همچنین از جنبه عمومی جرم نیز او را به دلیل اخلال در نظم و امنیت عمومی به 10 سال حبس محکوم کردند. پس از صدور این رأی 20 روز قبل اولیای دم دختر نوجوان (پدر و خواهر بزرگ‌تر این جوان) از حق قصاص خود در رابطه با قتل مریم گذشتند و حمیدرضا حالا در انتظار اجرای حکم قصاص در رابطه با قتل مادرش است.

 

چرا که دایی و خاله هایش به عنوان اولیای دم مادر خانواده حاضر به گذشت نشدند و خواستار قصاص قاتل جوان هستند. عامل این جنایت نیز در گفت‌وگو با خبرنگار «ایران» گفت: ‌در این مدت که در زندان بوده‌ام مشغول کار در زمینه صنایع دستی هستم و از شدت عذاب وجدان شرایط وخیمی دارم به همین خاطر بی‌صبرانه در انتظار اجرای حکم اعدامم هستم. من نباید مادر و خواهر کوچکم را می‌کشتم، آنها قربانی خشونت و یک لحظه عصبانیت من شده‌اند.من از همان ابتدا تقاضای اجرای حکم اعدام درباره خودم را کرده‌ام و از قضات تقاضا دارم دستور اجرای حکم اعدام مرا هر چه زودتر صادر کنند. در این مدت هم که زندانی بوده‌ام یک نفر هم به ملاقات من نیامده است.


...

منبع

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

تبلیغات ویژه

دانلود جدیدترین نسخه ی بازی و نرم افزارهای اندروید

آمار روزانه سایت

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
08/01
56
113068
1773
07/30
6
67653
725
07/29
31
54857
783
07/27
0
192
3
07/22
0
140910
2221

حاضرین در سایت

ما 94 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به روز پـیام است.© 2016-2007

<<طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب و طرح سایت، پیگرد قانونی دارد>>