اسیدپاشی به دخترجوان درپایتخت

دختر جوان زمانی که به خلوتگاه پسرمورد علاقه‌اش می‌رفت تصورنمی کرد ازسوی پسرجوان هدف اسیدپاشی قرار گیرد.

روزنامه ایران: دختر جوان زمانی که به خلوتگاه پسرمورد علاقه‌اش می‌رفت تصورنمی کرد ازسوی پسرجوان هدف اسیدپاشی قرار گیرد.
 
ساعت 9 صبح دوشنبه 29 شهریور، مرد جوانی با پلیس 110 تماس گرفت وازماجرای اسیدپاشی به دخترجوان خبرداد. او گفت: «ما ساکن محله گیشا هستیم. لحظاتی پیش صدای فریادهای زن جوانی راشنیدیم که می‌گفت: سوختم، سوختم. همان موقع خودم را به خیابان رساندم و دیدم همسایه روبه‌رویمان زن جوانی را سوار بر خودروی شاسی بلند کرده وباعجله از محل دور شد. زن جوان هم فریاد می‌زد: با اسید سوخته است.
 
به دنبال این تماس تحقیقات مأموران کلانتری 137 نصر آغاز شد. هنوزدقایقی از این تماس نگذشته بود که مأموران دریافتند دختر جوان به بیمارستان شهید مطهری تهران منتقل شده است.بدین ترتیب موضوع به پلیس و بازپرس جنایی تهران اعلام و تحقیقات جنایی دراین باره آغازشد. آرزو -24 ساله- گفت: سه سال قبل با هومن آشنا شدم و رابطه ما ادامه داشت تا اینکه شب گذشته به خانه هومن رفتم. رفتارهایش مشکوک به نظر می‌رسید و حدس زدم که او با دختر دیگری در ارتباط است. سر همین مسأله باهم جروبحث‌مان شد و هومن ناگهان عصبانی شد و روی من اسید پاشید. بعد از آن مرا به بیمارستان روزبه برد و فرار کرد. چون وضع جسمی‌ام خوب نبود مرا به بیمارستان شهید مطهری منتقل کردند.به دنبال اظهارات دختر جوان، تحقیقات برای دستگیری هومن با دستور بازپرس «محسن مدیر روستا» از شعبه ششم دادسرای جنایی تهران صادر شد.
 
آخرین وضعیت قربانی اسیدپاشی از زبان رئیس بیمارستان
 
دکترمصطفی دهمرده‌ای، رئیس بیمارستان سوختگی شهید مطهری نیزدرگفت‌و‌گو با خبرنگارحوادث «ایران» ضمن تشریح آخرین وضعیت دخترجوان گفت:قربانی اسید پاشی که دچار 14 درصد سوختگی شده در حال حاضر در بیمارستان سوختگی شهید مطهری بستری وتحت درمان‌های ویژه قراردارد.وی افزود: سوختگی بیمار پراکنده و در قسمت‌های مختلفی از بدن همچون سر، صورت، دست و بخش‌هایی از بدن ایجاد شده است و بیمار ازعصرچهارشنبه برای ادامه درمان به اتاق عمل بیمارستان منتقل شد.وی با بیان اینکه حال عمومی بیمار به طور کلی خوب است، گفت: حداقل پیش‌بینی می‌شود این فرد دو هفته در بیمارستان بستری باشد.ضمن اینکه شواهد نشان می‌دهد غلظت اسیدی که این فرد را دچار سوختگی کرده زیاد بوده و به بخش‌های مختلفی از بدن وی آسیب رسانده است.
 
اظهارات سرپرست دادسرای امور جنایی
 
محمد شهریاری نیزدراین باره گفت: پس از وقوع حادثه واعلام خبربه مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تهران بزرگ؛بلافاصله مأموران با حضور در خیابان 37 محله گیشا متوجه شدند دخترجوان هدف اسید پاشی قرارگرفته است. درادامه بررسی‌ها مشخص شد دختر جوان درآپارتمان جوان اسیدپاش بوده و از ۳ سال قبل با این پسر رابطه دوستی داشته است. شب حادثه نیزاو در خانه متهم بوده است.
 
به گفته شهریاری، دختر جوان، درنخستین بازجویی‌ها اعلام کرده زمان حادثه وقتی ازارتباط پسرمورد علاقه‌اش با دختر دیگری با خبر شده، موضوع را باهومن درمیان گذاشته اما برسر همین موضوع با هم درگیر شده‌اند. در نهایت نیز پسر جوان محتویات یک بطری اسید را به صورت این دختر پاشیده است.
 
دستگیری اسید پاش
 
درجریان تحقیقات ویژه کارآگاهان پلیس جنایی تهران، بعدازظهر دیروز، عامل اسیدپاشی دستگیرشد.
سرهنگ مکرم، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام خبر دستگیری متهم اسیدپاشی به «ایران» گفت: عصردیروز، متهم اسیدپاشی در یکی از محله‌های جنوبی تهران دستگیر شد. متهم درنخستین تحقیقات گفت:در مدت سه سالی که با آرزو درارتباط بودم او دایم از وضع مالی خوب خانواده‌اش و خانه‌شان در سعادت آباد حرف می‌زد. اما روز حادثه، در حالی که مشغول مصرف مواد مخدر بودیم، متوجه شدم آرزو در تمام این سال‌ها دروغ گفته و وضع مالی خوبی ندارد. همین مسأله باعث عصبانیت‌ام شد وازشدت ناراحتی به او اسید پاشیدم.»به گفته سرهنگ مکرم در حال حاضرتحقیقات تخصصی ازمتهم آغازشده وتلاش برای زوایای پنهان پرونده ادامه دارد.
 
خبرنگارحوادث «ایران» دیروزپس از مراجعه به محل حادثه به گفت‌و‌گو با همسایگان محل وقوع حادثه پرداخت.وی دراین باره نوشت:ساختمان قدیمی دو طبقه، محلی است که آرزو در آن هدف اسیدپاشی قرارگرفته است. خانه موروثی است و  صاحبخانه  آن مدت ها قبل فوت کرده است.البته همسایه‌های این خانه از دست صاحب جدیدش-مرداسیدپاش-بشدت شاکی هستند. همسایه‌ها به قدری از مرد جوان هراس دارند که حتی زمانی که او به کبوتربازی می‌پرداخت، جرأت نداشتند شکایت کنند.یکی از همسایه‌های هومن می‌گوید: همه می‌دانند او خیلی شرور است و هر بار که دستگیر می‌شود بعد از آزادی نه تنها رفتارش بهتر نشده، بلکه بدتر هم شده است.
 
روز حادثه حدود ساعت 9 صبح بود که صدای جیغ و داد به گوشم رسید. چون همیشه از این خانه صدای فریاد می‌آید، زیاد توجه نکردم. اما یک دفعه متوجه شدم که دختری داخل حیاط فریاد می‌زند. از پنجره به بیرون نگاه کردم. دختر جوانی را دیدم که لباس‌هایش پاره شده و دور حیاط می‌دوید و فریاد می‌زد، سوختم، سوختم. هومن تلاش داشت تا با شیلنگ، روی صورت دختر جوان آب بریزد اما او اصرار داشت که او را به بیمارستان برساند. بعد از آن هم دختر و پسر جوان خانه را ترک کرده و سوار بر خودروی شاسی بلند رفتند.

...

منبع

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

تبلیغات ویژه

دانلود جدیدترین نسخه ی بازی و نرم افزارهای اندروید

آمار روزانه سایت

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
08/07
0
1626
20
08/06
18
240174
3260
08/05
34
167874
1743
08/04
16
170834
1395
08/03
9
203743
2614

حاضرین در سایت

ما 213 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به روز پـیام است.© 2016-2007

<<طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب و طرح سایت، پیگرد قانونی دارد>>