بازگشایی مدارس استثنایی شهر تهران

خبرگزاری فارس: مراسم بازگشایی مدارس استثنایی شهر تهران در فضایی معنوی و صمیمی با حضور حجت الاسلام والمسلمین علی سعیدی  نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، زهرا فانی خواهر وزیر آموزش و پرورش، داود محمدی نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی، اسماعیل دوستی عضو شورای شهر تهران، محسن غفوریان معاون سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور، پرویزی رئیس آموزش و پرورش استثنایی شهر تهران، سنندجی مدیرعامل شرکت اتوبوسرانی تهران، سراج رئیس بهزیستی شهر تهران، زارع مدیرعامل اتوبوسرانی سامانه جانبازان و معلولین، دباغ شهردار منطقه 3، ماجدی رئیس آموزش و پرورش منطقه 3، ابراهیمی معاون سازمان تاکسیرانی تهران و جمعی از مسئولین و دانش آموزان با نیازهای ویژه برگزار شد.

در این مراسم ، زنگ آغاز سال تحصیلی مدارس استثنایی شهر تهران توسط حجت الاسلام والمسلمین سعیدی نواخته شد.

پرویزی مدیر آموزش و پرورش استثنایی شهر تهران ضمن خیر مقدم به مدعوین و تشکّر از حضور آنها در این مراسم ، گزارش مختصری از فعّالیت های انجام شده در آموزش و پرورش استثنایی برای دانش آموزان با نیازهای ویژه( فرشتگان زمینی) ارائه و خدمت به این دانش آموزان را افتخار خود و همکاران دانسته و خدای متعال را شاکر شد.

حجت الاسلام والمسلمین سعیدی نیز در این مراسم ضمن تبریک سال تحصیلی، کار در مدارس استثنایی را عبادت شایسته دانسته و با بیان اینکه برترین اعمال، سخت ترین آنهاست، افزود: خدمت به والدین و دانش آموزانی که به نوعی با نارسایی های جسمی و ذهنی تحصیل می کنند، اوج جهاد و فداکاری است.

خواستار توجه ویژه مسئولین شد و گفت: با فعالیتهای فرهنگی از جمله ساخت فیلم و برنامه های تبلیغاتی باید مردم جامعه را با افراد با نیازهای ویژه و خانواده هایشان و رنجی که متحمل می شوند، آشنا کرد و از زحمات مسئولین و معلمین و اولیای این دانش آموزان قدردانی کرد.

غفوریان نیز ضمن تبریک سال تحصیلی از فعّالیت ها و اقدامات سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور جهت ارائه خدمات آموزشی، فرهنگی و اجتماعی و توانبخشی بهتر به این دانش آموزان گزارشی ارائه کرد.

وی گفت: امسال 124 هزار دانش آموز با نیاز ویژه در 1500 مدرسه استثنایی سراسر کشور تحصیل خواهند کرد.

دانش آموزان این مدرسه نیز با اجرای برنامه های فرهنگی و هنری به  فضای معنوی این مراسم افزودند و تحسین همگان را برانگیختند.

در پایان ضمن رونمایی از طرح سرویس ایاب و ذهاب رایگان مدارس استثنایی شهر تهران توسط مسئولان ، دانش آموزان با شور و نشاط و دریافت شاخه های گل و هدایا به همراه معلمان خود برای شروع سال تحصیلی جدید وارد کلاس درس شدند.

...

منبع

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

تبلیغات ویژه

دانلود جدیدترین نسخه ی بازی و نرم افزارهای اندروید

آمار روزانه سایت

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
08/01
56
98598
1605
07/30
6
67653
725
07/29
31
54857
783
07/27
0
192
3
07/22
0
140910
2221

حاضرین در سایت

ما 128 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به روز پـیام است.© 2016-2007

<<طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب و طرح سایت، پیگرد قانونی دارد>>