چگونه يک کيف دستي زنانه را مرتب کنيد

کيف خود رابر روي ميز خالي کنيد و به آنچه که از درون کيف شما بيرون مي‌آيد توجه کنيد. چيزهايي که به درد شما نمي‌خورد را دور بريزيد مثل يک ليست خريد و يا جعبه آدامسي که تمام شده است.

سرویس سبک زندگی فردا: هر زني بنا بر استفاده از کيف دستی بايد آن را تهيه و مرتب کند. روزگاری کيف دستی خانم‌ها فقط برای تزئين به‌کار میرفت ولي در حال حاضر کيف يک همراه مناسب برای خيلی از مناسبات برای خانم‌ها است. به همين دليل شما ازپيشنهادهای ما که به نقل از اسرار خانه داری برای شما انتخاب کرده‌ایم، براي مرتب نمودن کيف خود استفاده کنيد.

 

چگونه يک کيف دستي زنانه را مرتب کنيد

مرحله یک
کيف خود رابر روی ميز خالي کنيد و به آنچه که از درون کيف شما بيرون مي‌آيد توجه کنيد. چيزهايي که به درد شما نمي‌خورد را دور بريزيد مثل يک ليست خريد و يا جعبه آدامسی که تمام شده است. بعد به سراغ کيف پول خود برويد، قبض‌هايي که از تاريخ آ‌ن‌ها زمان طولاني گذشته يا فيش‌های دستگاهای خودپرداز را از کيف خارج و پول‌های خود را مرتب کنيد. چيزهايي که لازم است در کيف شما حتماْ باشد، کيف پول، تلفن همراه و چند قطعه از لوازم آرايشي مثل رژ لب و يک سايه است.

مرحله دو
وسايل آرايشی که می‌خواهيد به همراه داشته باشيد را در درون يک کيف کوچک آرايش قرار دهيد. دفترچه يادداشت خود را نيز به همراه يک قلم را نيز در کيف کوچک ديگري جای دهيد. کيف پول خود را هميشه در جايی بگذاريد که در دسترس باشد. همچنين يک سری دارو هميشه بايد همراه شما باشد برای آنها هم کيف کوچکی را انتخاب کنيد. در حال حاضر شما جند کيف کوچک داريد که به راحتي در کيف دستی شما جای مي‌گيرد.

مرحله سه
شما ممکن است از يک کيف کوچک برای يک مناسبت و يا يک کيف بزرگ در جای ديگر استفاده کنيد. شما بسته به نوع شرايط خود و کيف‌تان می‌توانيد چند وسيله را از کيف خود حذف و يا به آن اضافه کنيد به عنوان مثال، شما در کيف دستی کوچک مي‌توانيد قلم و دفترچه يادداشت داشته باشيد ولي در کيف بزرگ‌تر مي‌توانيد به قلم و دفترچه، تقويم و نقشه نيز اضافه کنيد و به ياد داشته باشيد که هر چند روز يک‌بار کيف پول خود را تميز کنيد.

مرحله چهار
جا‌به‌جايي وسايل خود را آغاز کنيد. کيف پول و کيف دارو را که هميشه بايد در دسترس باشد را در اولويت قرار دهيد. معمولاْ در کيف بزرگ يک کيف دستی کوچک نيز برای خود تعبيه کنيد. ممکن است شما در محل کار خود مجبور شويد به مأموريت کوتاه اداری برويد و به بردن کيف دستي بزرگ نيازی نباشد. در آن صورت مي‌توانيد کيف دستی کوچک را که فقط وسايل مورد نياز در آن قرار دارد را با خود ببريد.

مرحله پنج
کيف دستی خود را براي مرتب نمودن بررسي کنيد، کيف‌های کوچک پلاستيکي و يا پارچه‌ای برای مصارف داخل کيف شما وجود دارد. بعد از اينکه شما کاملاْ کيف خود را مرتب کرديد، استفاده از آن به مراتب برای شما در هر شرايطی راحت‌تر می‌شود.

...

منبع

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

تبلیغات ویژه

دانلود جدیدترین نسخه ی بازی و نرم افزارهای اندروید

آمار روزانه سایت

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
08/07
9
36303
481
08/06
18
240174
3260
08/05
34
167874
1743
08/04
16
170834
1395
08/03
9
203743
2614

حاضرین در سایت

ما 89 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به روز پـیام است.© 2016-2007

<<طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب و طرح سایت، پیگرد قانونی دارد>>