چگونه يک کيف دستی زنانه را مرتب کنيد

کيف خود رابر روی ميز خالی کنيد و به آنچه که از درون کيف شما بيرون می‌آيد توجه کنيد. چيزهايي که به درد شما نمی‌خورد را دور بريزيد مثل يک ليست خريد و يا جعبه آدامسی که تمام شده است.

سرویس سبک زندگی فردا: هر زنی بنابر استفاده از کيف دستی بايد آن را تهيه و مرتب کند. روزگاری کيف دستی خانم‌ها فقط برای تزئين به‌کار می‌رفت ولي در حال حاضر کيف يک همراه مناسب برای خيلی از مناسبات برای خانم‌ها است. به همين دليل شما ازپيشنهادهای ما که به نقل از اسرار خانه داری برای شما انتخاب کرده‌ایم، برای مرتب نمودن کيف خود استفاده کنيد.

 

چگونه يک کيف دستی زنانه را مرتب کنيد

مرحله یک
کيف خود رابر روی ميز خالي کنيد و به آنچه که از درون کيف شما بيرون می‌آيد توجه کنيد. چيزهايی که به درد شما نمی خورد را دور بريزيد مثل يک ليست خريد و يا جعبه آدامسی که تمام شده است. بعد به سراغ کيف پول خود برويد، قبض‌هايی که از تاريخ آ‌ن‌ها زمان طولانی گذشته يا فيش‌های دستگاهای خودپرداز را از کيف خارج و پول‌های خود را مرتب کنيد. چيزهايی که لازم است در کيف شما حتماْ باشد، کيف پول، تلفن همراه و چند قطعه از لوازم آرايشی مثل رژ لب و يک سايه است.

مرحله دو
وسايل آرايشی که می‌خواهيد به همراه داشته باشيد را در درون يک کيف کوچک آرايش قرار دهيد. دفترچه يادداشت خود را نيز به همراه يک قلم را نيز در کيف کوچک ديگری جای دهيد. کيف پول خود را هميشه در جايی بگذاريد که در دسترس باشد. همچنين يک سری دارو هميشه بايد همراه شما باشد برای آنها هم کيف کوچکی را انتخاب کنيد. در حال حاضر شما جند کيف کوچک داريد که به راحتی در کيف دستی شما جای می‌گيرد.

مرحله سه
شما ممکن است از يک کيف کوچک برای يک مناسبت و يا يک کيف بزرگ در جای ديگر استفاده کنيد. شما بسته به نوع شرايط خود و کيف‌تان می‌توانيد چند وسيله را از کيف خود حذف و يا به آن اضافه کنيد به عنوان مثال، شما در کيف دستی کوچک می‌توانيد قلم و دفترچه يادداشت داشته باشيد ولی در کيف بزرگ‌تر می‌توانيد به قلم و دفترچه، تقويم و نقشه نيز اضافه کنيد و به ياد داشته باشيد که هر چند روز يک‌بار کيف پول خود را تميز کنيد.

مرحله چهار
جا‌به‌جايي وسايل خود را آغاز کنيد. کيف پول و کيف دارو را که هميشه بايد در دسترس باشد را در اولويت قرار دهيد. معمولاْ در کيف بزرگ يک کيف دستی کوچک نيز برای خود تعبيه کنيد. ممکن است شما در محل کار خود مجبور شويد به مأموريت کوتاه اداری برويد و به بردن کيف دستی بزرگ نيازی نباشد. در آن صورت می‌توانيد کيف دستی کوچک را که فقط وسايل مورد نياز در آن قرار دارد را با خود ببريد.

مرحله پنج
کيف دستی خود را برای مرتب نمودن بررسی کنيد، کيف‌های کوچک پلاستيکی و يا پارچه‌ای برای مصارف داخل کيف شما وجود دارد. بعد از اينکه شما کاملاْ کيف خود را مرتب کرديد، استفاده از آن به مراتب برای شما در هر شرايطی راحت‌تر می‌شود.

...

منبع

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

تبلیغات ویژه

دانلود جدیدترین نسخه ی بازی و نرم افزارهای اندروید

آمار روزانه سایت

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
08/07
10
77362
1067
08/06
18
240174
3260
08/05
34
167874
1743
08/04
16
170834
1395
08/03
9
203743
2614

حاضرین در سایت

ما 262 مهمان و یک عضو آنلاین داریم

  • pipeiran

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به روز پـیام است.© 2016-2007

<<طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب و طرح سایت، پیگرد قانونی دارد>>