زندگی بر باد رفته چند خانواده در نزاع خیابانی

پسری که در 17 سالگی و در جریان درگیری در محله «خانی‌آباد» دوستش را به قتل رسانده بود در شعبه هفتم دادگاه کیفری تهران محاکمه شد. او صبح دیروز در آخرین دفاع گفت: «من اگر در آن دعوا از خودم دفاع نمی‌کردم صد‌درصد کشته شده بودم.»

روزنامه ایران: پسری که در 17 سالگی و در جریان درگیری در محله «خانی‌آباد» دوستش را به قتل رسانده بود در شعبه هفتم دادگاه کیفری تهران محاکمه شد. او صبح دیروز در آخرین دفاع گفت: «من اگر در آن دعوا از خودم دفاع نمی‌کردم صد‌درصد کشته شده بودم.»

 شامگاه 27 شهریور سال 93 با اعلام گزارش یک درگیری خیابانی در خیابان خانی‌آباد تهران، مأموران پلیس راهی محل حادثه شدند، اما عاملان نزاع گریخته بودند و تنها پسر 17 ساله‌ای به‌نام «امیر محمد» و جوانی دیگر به‌نام «هوشنگ» که براثر اصابت ضربه‌های چاقو غرق در خون نقش بر زمین بود، در صحنه حادثه بودند. دقایقی بعد امدادگران اورژانس خود را به آنجا رساندند و هوشنگ را به بیمارستان منتقل کردند اما او به‌علت خونریزی شدید جان باخت.سپس «امیر محمد» که تنها باقی مانده در صحنه درگیری مرگبار بود در اختیار مأموران کلانتری قرار گرفت و به‌عنوان متهم به قتل هوشنگ بازداشت شد.

او در بازجویی‌ها گفت: زمانی‌که برای گرفتن موتورسیکلت به طرف خانه دوستم بهمن رفته بودم متوجه درگیری او و دوستانش شدم و آنها که 6 نفر بودند چاقو به دست درگیر شده بودند. من که از موضوع درگیری آنها بی‌خبر بودم یکدفعه مورد ضرب و شتم قرار گرفتم و در یک لحظه دیدم که هوشنگ در حالی که سیاه مست بود و تعادل نداشت چاقو به دست به سمت من‌حمله‌ور شد و من‌هم چاقویی را که در صحنه درگیری بود برداشتم.اما زمانی‌که دستم را بالا بردم فقط ضربه‌ای به شانه «هوشنگ» زدم، ضمن اینکه او قبل از آن زخمی شده بود؛ همان موقع پلیس رسید و من به‌عنوان متهم به قتل دستگیر شدم.در ادامه جلسه محاکمه، خانواده مقتول از دادگاه خواستار قصاص متهم شدند و سپس قضات دادگاه پس از شنیدن آخرین دفاع متهم وارد شور شده تا رأی خود را بزودی صادر کنند.
...

منبع

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

تبلیغات ویژه

دانلود جدیدترین نسخه ی بازی و نرم افزارهای اندروید

آمار روزانه سایت

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
08/01
50
61169
791
07/30
6
67653
725
07/29
31
54857
783
07/27
0
192
3
07/22
0
140910
2221

حاضرین در سایت

ما 70 مهمان و یک عضو آنلاین داریم

  • behroznasiri0

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به روز پـیام است.© 2016-2007

<<طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب و طرح سایت، پیگرد قانونی دارد>>