توضیحات فانی درباره تعطیلی پایان ترم در مدارس

خانه ملت:  علی‌اصغر فانی همچنین با اشاره به اینکه امکان قرار گرفتن تمامی اسناد مرتبط با صندوق ذخیره فرهنگیان در اختیار نمایندگان وجود دارد، می‌گوید مخالفتی با تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان ندارد.

وی با رد مخالفت خود با انجام تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان آموزش و پرورش، گفت: معتقدم به دلیل تخصصی بودن مباحث مالی نمی‌توان طی جلساتی کوتاه به این نتیجه رسید که صندوق ذخیره فرهنگیان که مباحث مالی عمیقی را در بر می‌گیرد نیاز به تحقیق و تفحص دارد یا خیر؛ لذا به نمایندگان کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس پیشنهاد دادم کمیته مشترکی میان صندوق ذخیره و نمایندگان در تشکیل شود تا پس از بررسی مدارک نسبت به انجام تحقیق و تفحص تصمیم‌گیری کنند.

فانی افزود: متاسفانه با وجود موافقت نمایندگان با تشکیل کمیته اما جلسه مشترک آن در سه هفته تعطیلات مجلس تشکیل نشد؛ با این وجود هنوز معتقدم هر ادعایی برای رد یا قبول شدن نیاز به اسناد مستند و بررسی دارد، در محل صندوق نیز تمامی اسناد در اختیار نمایندگان بود و می‌توانستند بررسی‌های عمیقی داشته باشند.

وزیر آموزش و پرورش ادامه داد: اگر این کمیته تشکیل می‌شد، نمایندگان با دانش بهتری می‌توانستند تحقیق و تفحص را انجام دهند.

بررسی پیشنهاد تعطیلی یک هفته‌ای مدارس پایان هر ترم در کمیته‌ای مشترک

فانی همچنین درخصوص پیشنهاد تعطیلی یک هفته‌ای مدارس در پایان هر ترم نیز توضیح داد: این پیشنهاد باید در یک کمیته مشترک میان آموزش و پرورش، سازمان محیط زیست، معاونت اجرایی رئیس‌جمهور بررسی و در مورد امکان اجرای آن بحث شود.

وی با اشاره به عدم یکسانی شرایط مناطق گرمسری و سردسیری، گفت: درحال حاضر که تعطیلات زمستانی و پاییزه وجود ندارد، تشکیل کلاس در اردیبهشت یا خردادماه در مدارس مناطق گرمسیری مشکل است، چراکه بسیاری از کلاس‌ها خنک‌کننده ندارند؛ بنابراین معتقدم باید با تشکیل یک کمیته مشترک درخصوص امکان اجرای این پیشنهاد بحث شود، همچنین باید برای این کار مطالعه کافی انجام شود و سپس نتیجه مطالعه را بیان کرد.

...

منبع

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

تبلیغات ویژه

دانلود جدیدترین نسخه ی بازی و نرم افزارهای اندروید

آمار روزانه سایت

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
08/02
0
17369
133
08/01
56
115095
1801
07/30
6
67653
725
07/29
31
54857
783
07/27
0
192
3

حاضرین در سایت

ما 61 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به روز پـیام است.© 2016-2007

<<طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب و طرح سایت، پیگرد قانونی دارد>>