چگونه از نوزاد عکس پرتره بگیریم؟

عکاسی از روز های اولیه زندگی فرزندتان راه خوبی برای نگه داری خاطرات است. بسیاری از والدین فکر می کنند برای گرفتن عکس های عالی، باید به عکاس حرفه ای مراجعه کنند. به این وجود، اگر شما به دوربین عکاسی دست رسی دارید، می توانید بدون هیچ هزینه ای از او عکس بگیرید.

چگونه از نوزاد عکس پرتره بگیریم؟ شما تازه نوزاد خود را از بیمارستان تحویل گرفته اید و به این فکر می کنید که هنوز از او عکسی نگرفته اید. عکاسی از روز های اولیه زندگی فرزندتان راه خوبی برای نگه داری خاطرات است. بسیاری از والدین فکر می کنند برای گرفتن عکس های عالی، باید به عکاس حرفه ای مراجعه کنند. به این وجود، اگر شما به دوربین عکاسی دست رسی دارید، می توانید بدون هیچ هزینه ای از او عکس بگیرید.

1. استودیوی عکاسی خانگی خود را برپا کنید. وبسایت HP پیشنهاد می کند گرفتن عکس پرتره نوزاد تان را قبل از طلوع و غروب آفتاب به اتمام برسانید تا اطمینان یابید که نور پردازی عالیست. یک ملافه خوش رنگ روی جایی مانند تخت خواب یا مبل که او در آن راحت است، پهن کنید.

2. لباس مناسب به تن کودکتان کنید. چیزی ساده مانند لباس نوزاد به تنش کنید و یا دورش پتو بپیچید.

3. برای گرفتن عکس پرتره ، کودکتان را روی سطح محیا شده قرار دهید. اگر خواب است، بیدارش نکنید. شما می خواهید او در فیلم خوب دیده شود. ولی با به هم زدن خوابش او را ناراحت می کنید.

4. چند تا عکس بگیرید. فلش را خاموش کنید تا چشم های کودکتان را متعجب نکند. اگر دوربین شما امکان زوم دارد، از این امکان استفاده کنید.

5. از سایر امکانات دوربین نیز استفاده کنید تا عکس های متنوعی بگیرید. اگر دوربین شما امکاناتی مانند گرفتن عکس سیاه سفید و یا قرمز مایل به قهوه ای داشت، استفاده کنید.

6. اگر هنگام گرفتن عکس پرتره ، نوزاد احساس خستگی و گیجی کرد، مدتی استراحت کنید.

منبع: phow

...

منبع

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

تبلیغات ویژه

دانلود جدیدترین نسخه ی بازی و نرم افزارهای اندروید

آمار روزانه سایت

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
08/02
0
3251
20
08/01
56
115095
1801
07/30
6
67653
725
07/29
31
54857
783
07/27
0
192
3

حاضرین در سایت

ما 91 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به روز پـیام است.© 2016-2007

<<طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب و طرح سایت، پیگرد قانونی دارد>>