جهنم آتش در تصادف تانکرهای بنزین

روزنامه ایران: در آتش‌سوزی هولناکی که با واژگون شدن یک تانکر حامل سوخت در جاده سنندج – مریوان رخ داد، دو تانکر بنزین و چهار خودروی وانت و سواری با سرنشینان‌شان، در جهنمی از آتش گرفتار شدند.

 شامگاه سه‌شنبه دو تانکر سوخت عراقی از جاده کوهستانی سنندج – مریوان به سوی مرز عراق در حرکت بودند و پشت سر آنها 4 دستگاه خودرو «وانت نیسان – پراید – مگان و سایپا» زنجیروار جاده را می‌پیمودند تا در نقطه‌ای مناسب از تانکرهای سوخت جلو بیفتند و به‌سرعت عادی برسند.

تانکرهای عراقی به دو کیلومتری روستای نگل در نزدیکی مریوان رسیده بودند که یکی از تانکرها ناگهان درسر پیچ جاده واژگون شد و هزاران لیتر بنزین موجود در مخزن این تانکر همچون نهری عظیم بر جاده هجوم آورد که به‌صورت جویبار در سراسر جاده زیر تانکر عقبی و چهار خودروی دیگر جریان یافت. ناگهان هیولایی از شعله‌های آتش از اطراف تانکرها و خودروهای دیگر زبانه کشید. درحالی‌که رانندگان در این زنجیره پیوسته بهم برای جابه‌جایی خودروها و فرار از کانون آتش راه نجاتی نداشتند.

آنها همگی خودشان را از خودروها به بیرون انداختند درحالی که جاده در زیر پاهای‌شان شعله‌ور بود و سراپای‌شان آتش گرفته بود. همه این اسیرشدگان در میان شعله‌ها که هفت نفر بودند با وجود سوختگی شدید توانستند افتان و خیزان با آخرین توان خودشان را از میان کانون آتش بیرون بکشند و نقش زمین شوند تا اینکه افرادی به نجات‌شان شتافتند.

 

این عده که دچار سوختگی شدیدی شده بودند به بیمارستان‌های نزدیک انتقال یافتند ولی صبح دیروز گزارش رسید که یکی از آنان براثر جراحات وارده جان سپرده است. دکتر هومن  قصری معاون دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: شش مصدوم دیگر در بیمارستان توحید سنندج تحت مراقبت هستند که حال یکی از آنان نیز وخیم است.

...

منبع

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

تبلیغات ویژه

دانلود جدیدترین نسخه ی بازی و نرم افزارهای اندروید

آمار روزانه سایت

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
08/02
0
2728
20
08/01
56
115095
1801
07/30
6
67653
725
07/29
31
54857
783
07/27
0
192
3

حاضرین در سایت

ما 64 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به روز پـیام است.© 2016-2007

<<طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب و طرح سایت، پیگرد قانونی دارد>>