راز قتل پسر شش ساله درسینه پدر و نامادری

روزنامه ایران: بازپرس کشیک قتل زمانی که برای بررسی مرگ مشکوک پسربچه، به بیمارستانی درمشهد رفته بود رازکودک آزاری مرگبار را فاش کرد.

 

عصر چهارشنبه -7 مهر-، مرد جوانی که پسر 6 ساله‌اش را در آغوش گرفته بود، باعجله خود را به اورژانس رساند وبرای نجات فرزندش کمک خواست.بلافاصله تیم پزشکی بربالین پسرک حاضرشد اما پس از نخستین بررسی‌ها ومعاینات مشخص شد پسرک علایم حیاتی ندارد.

 

بنابراین مرگ محمدطاها تأیید و موضوع ازسوی پلیس به بازپرس جنایی مشهد اعلام شد.با حضور بازپرس سید جواد حسینی، پدر محمدطاها تحت بازجویی قرار گفت. او نیزگفت: «درحال خوردن غذا بودیم که ناگهان غذا در گلوی پسرم ماند و دیگر نتوانست نفس بکشد. همان موقع درحالی که بشدت ترسیده بودم تلاش کردم نجاتش دهم اما متأسفانه پسرم خفه شده بود. ازسوی دیگر بازپرس جنایی درجریان بررسی دقیق جسد پسرک با آثار کبودی روی بدن کودک 6 ساله روبه‌روشد. کبودی‌هایی که به گفته پزشکان طی چند مرحله اتفاق افتاده بود و به‌روزهای گذشته بازمی گشت. بدین ترتیب باتوجه به احتمال کودک آزاری و مشکوک بودن مرگ پسرک، جسد برای تعیین علت اصلی مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد.

این درحالی بود که متخصصین پزشکی قانونی، دربررسی‌های مقدماتی ازوجود آثار خونمردگی در سر محمدطاها خبرداده و علت مرگ را نیز خونریزی شدید در جمجمه بر اثر اصابت جسم سخت اعلام کردند.

با افشای این ماجرا، پدرپسرکوچولو بازداشت شد. مرد جوان در رابطه با علت خونریزی و مرگ پسرش گفت: حدود دو روز قبل محمدطاها به دستشویی رفت که در آنجا پایش سر خورده و محکم به زمین خورده بود. بعد از آن دیگر نمی‌توانست غذا بخورد و با قطره چکان به او شیر می‌دادیم.

نامادری محمدطاها نیز که در زمان حادثه در خانه حضور داشت مدعی شد پسرک یک هفته قبل در دستشویی زمین خورده است. این درحالی بود که طبق اعلام پزشکی قانونی، شدت خونریزی به حدی بوده که پسرک درفاصله کمتر از یک ساعت به کما رفته و حادثه‌ای که برایش رخ داده مربوط به دو روز یا یک هفته قبل نیست.بدین ترتیب باتوجه به محرزشدن کودک آزاری و مرگ کودک 6 ساله بر اثر خونریزی، پدر محمدطاها بازداشت شد و تحقیقات تخصصی دراین باره ازسوی کارآگاهان جنایی پلیس مشهد کلید خورد.
...

منبع

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

تبلیغات ویژه

دانلود جدیدترین نسخه ی بازی و نرم افزارهای اندروید

آمار روزانه سایت

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
08/04
16
141926
1163
08/03
9
203743
2614
08/02
2
100936
802
08/01
56
115095
1801
07/30
6
67653
725

حاضرین در سایت

ما 80 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به روز پـیام است.© 2016-2007

<<طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب و طرح سایت، پیگرد قانونی دارد>>