دومین شلیک مرگبار یک پلیس

روزنامه ایران: مأمور جوان که حدود بیست روز قبل درجریان عملیات تعقیب وگریز، راننده یک خودروی سرقتی را با شلیک گلوله به قتل رسانده بود روز پنجشنبه نیز راکب یک موتورسیکلت را که به سوی او اسپری اشک آور پاشیده بود از پا درآورد. به‌دنبال این ماجرا، چندین نفر از اهالی خیابان دستغیب درمشهد که شاهد ماجرا بودند نسبت به این تیراندازی مرگبار اعتراض کردند که باحضور بموقع بازپرس و مأموران یگان ویژه پلیس، آنها متفرق شدند.

دقایقی بعد نیزتحقیقات تخصصی در این باره کلید خورد. مأمور جوانی که اقدام به تیراندازی کرده بود، به بازپرس حسینی گفت: درحال گشتزنی بودیم که به راکبین موتورسیکلت مشکوک شده ودستورایست دادیم که آنها هم توقف کردند.

 

همان موقع مدارک شناسایی راکب موتورسیکل ت را خواستم این درحالی بود که چند نفر از مردم و رهگذران دور ما حلقه زده بودند. اما ناگهان بین من و راکب موتور درگیری لفظی رخ داد که او با اسپری اشک آور به من حمله ورشد. من نیز ابتدا تیر هوایی شلیک کرده و بعد از آن به ناچار دو تیربه سوی مرد جوان شلیک کردم.»ازسوی دیگر در تحقیقات صورت گرفته مشخص شد تیراندازی زمانی اتفاق افتاده که مرد موتورسوار پشتش به مأمور بوده است و مأمور جوان دو تیر به کتف و پای موتورسوار شلیک کرده است.

بازپرس حسینی با اعلام این خبر به «ایران» گفت: بررسی‌ها نشان می‌دهد، مأمور جوان حدود 20 روز قبل، هنگام گشتزنی به خودرویی مشکوک شده و با بررسی شماره پلاک خودرو متوجه سرقتی بودن آن شده است. بنابراین همان موقع دستور ایست داده اما سرنش می‌کند. همان موقع مأمور جوان به تیراندازی پرداخته که راننده جوان باشلیک گلوله فوت می‌کند. بررسی‌ها نیزنشان داد که راننده خودرو، سابقه سرقت داشته و مدتی قبل از زندان آزاد شده است.

باتوجه به دو مورد تیراندازی منجر به مرگ مأمور جوان، بازپرس سید جواد حسینی دستور بازداشت موقت او و تشکیل کمیسیون تخصصی برای رسیدگی به تیراندازی‌ها را صادر کرد.
 
...

منبع

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

تبلیغات ویژه

دانلود جدیدترین نسخه ی بازی و نرم افزارهای اندروید

آمار روزانه سایت

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
08/03
0
50377
793
08/02
2
100936
802
08/01
56
115095
1801
07/30
6
67653
725
07/29
31
54857
783

حاضرین در سایت

ما 55 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به روز پـیام است.© 2016-2007

<<طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب و طرح سایت، پیگرد قانونی دارد>>