انهدام سه باند بزرگ وارد کننده مشروبات الکلی در کرمان

خبرگزاری میزان: دادخدا سالاری دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از شناسایی و انهدام سه باند بزرگ وارد کننده مشروبات الکلی به داخل کشور خبر داد و گفت: اعضای این باندها قصد توزیع گسترده مشروبات الکلی خارجی را داشته اند که با هوشیاری سربازان گمنام امام زمان(عج) دستگیر شده اند.

وی در تشریح جزئیات این خبر بیان کرد: در جهت مبارزه با دسیسه دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران مبنی بر ترویج فرهنگ منحط غربی و فساد در جامعه ایران و آلوده کردن جوانان و سرمایه‌های کشور، ماموران اداره اطلاعات استان کرمان پس از بررسی و جمع آوری اطلاعات طی چهار مرحله در استان‌های مختلف اعضاء این سه باند را را شناسایی کرده‌اند.

این مقام قضائی عنوان کرد: اعضای این باندها اقدام به وارد کردن محموله‌های مشروبات الکلی از مرزهای غربی به داخل کشور می‌کردند.

سالاری ادامه داد: در این رابطه بیش از 2 هزار لیتر و 2هزار 500 قوطی مشروبات الکلی خارجی به همراه هفت دستگاه انواع خودرو از متهمین کشف و توقیف گردیده است.

دادستان کرمان خاطر نشان کرد: تعداد 9 نفر در این رابطه دستگیر و هم اکنون در بازداشت به سر می‌برند و اقدامات جهت دستگیری دیگر اعضا این باند در حال انجام است.

سالاری بیان داشت: این محموله قبل از توزیع در سایر استان‌های کشور و هنگام عبور از پهنای استان کرمان با هوشیاری مامورین اداره کل اطلاعات این استان مورد ضربه واقع شد و تمامی اعضای آن دستگیر شده‌اند.

این مقام ارشد قضائی تصریح کرد: اعضای این باند به صورت حرفه ای در این مورد فعالیت داشته‌اند و از مرزهای مختلف انواع محموله‌ها را به داخل کشور وارد و اقدام به توزیع گسترده می‌کرده‌اند.

وی گفت: با توجه به تاکید دین مبین اسلام مبنی بر حرام بودن مشروبات الکلی، دستگاه قضائی در جهت امنیت جامعه و حفاظت از احکام و حدود اسلامی با متهمین و متخلفین مطابق مقررات با شدت برخورد می‌کند.

دادستان عمومی و انقلاب کرمان در پایان از مجاهدت‌های خاموش سربازان گمنام امام زمان(عج) در اداره کل اطلاعات استان کرمان که در جهت برقراری امنیت بی وقفه در حال تلاش هستند قدردانی کرد.

...

منبع

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

تبلیغات ویژه

دانلود جدیدترین نسخه ی بازی و نرم افزارهای اندروید

آمار روزانه سایت

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
08/01
0
27078
278
07/30
6
67653
725
07/29
31
54857
783
07/27
0
192
3
07/22
0
140910
2221

حاضرین در سایت

ما 85 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به روز پـیام است.© 2016-2007

<<طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب و طرح سایت، پیگرد قانونی دارد>>