اعدام؛ ایستگاه پایانی عامل قتل هولناک ۳ دختر و پسر

همشهری آنلاین:  اين حادثه هولناك ساعت4:30 بامداد 29مرداد سال92 رقم خورد.در آن زمان زن و شوهري كه در طبقه دوم ساختماني در جنوب پايتخت زندگي مي‌كردند، با هم درگير شدند. دعواي آنها به جايي رسيد كه مرد جوان با برداشتن چاقو به سمت همسرش حمله ور شد و او را زخمي كرد.

او سپس به طرف دختربچه 5ساله‌اش رفت و بعد از مجروح كردن او، در اقدامي هولناك دختربچه را از پنجره به بيرون پرتاب كرد. در همين هنگام بود كه زن صاحبخانه و فرزندانش كه در طبقه اول زندگي مي‌كردند، با شنيدن صداي درگيري خود را به راهرو رساندند. آنها ناگهان، مستأجر عصباني‌شان را مقابل خود ديدند كه مرد عصباني بلافاصله به آنها نيز حمله كرد و زن جوان و 2فرزندش را هدف ضربات چاقو قرار داد.وقتي همسايه‌ها گزارش اين حادثه هولناك را به پليس اعلام كردند، گروهي از مأموران راهي محل حادثه در خيابان شوش شدند. آنها به محض حضور در محل، مردي را ديدند كه وقتي چشمش به پليس افتاد با چاقوي خون‌آلود به سمت آنها حمله كرد. آنها به ناچار دست به اسلحه شده و با شليك گلوله به پاي او، ‌متهم را دستگير كردند.

در اين حادثه دختر قاتل بر اثر سقوط از طبقه دوم جانش را از دست داد و دختر 7ساله صاحبخانه نيز با ضربات چاقوي مرد عصباني به قتل رسيد و مجروحان به بيمارستان منتقل شدند. مرد جنايتكار بعد از دستگيري مدعي شد كه تحت‌تأثير مصرف شيشه دست به چنين كاري زده است اما در بازرسي خانه‌اش، هيچ‌گونه موادمخدري پيدا نشد.

او در بازجويي‌ها گفت: من تحت‌تأثير جادو دست به اين جنايت‌ها زدم و اصلا نمي‌خواستم چنين اتفاقي بيفتد. نيمه‌شب از خواب بيدار شدم و به سمت آشپزخانه رفتم تا آب بخورم كه ناگهان چشمم به چاقويي افتاد كه روي زمين بود. چاقو را برداشتم كه در همان لحظه همسرم بيدار شد و مرا ديد. با ديدن اين صحنه او شروع به داد و بيداد كرد. بعد از آن دخترم را بغل كرد و از پنجره به بيرون پريد.

من به‌دنبالش رفتم و در راه‌پله زن صاحبخانه را ديدم كه با داد و فرياد همسرم از خواب بيدار شده بود. با چاقو به او و بچه‌هايش حمله كردم. ابتدا همسرم را، بعد دخترم، زن صاحبخانه و فرزندانش را زدم. پس از اعترافات اين مرد، در حالي كه دختر 5ساله متهم و دختر 7ساله صاحبخانه‌جان باخته بودند، از بيمارستان خبر رسيد پسر صاحبخانه نيز به‌دليل شدت جراحات جان باخته و تعداد قربانيان اين حادثه به 3نفر رسيده است.

پس از آن مأموران به تحقيق از همسر متهم پرداختند كه او به كارآگاهان گفت: شب حادثه از مسافرت برگشتيم و بعد از خوردن شام به خواب رفتيم. ساعت حدود 4صبح بود كه دخترم بيدار شد و خواستم او را به دستشويي ببرم كه شوهرم را چاقو به‌دست ديدم. او با چاقو به دخترم حمله و او را از طبقه دوم به پايين پرتاب كرد.

بعد از آن هم به سمت صاحبخانه و فرزندانش حمله‌ور شد و جنايتي هولناك را رقم زد. متهم پس از بازسازي صحنه و محاكمه در شعبه74 دادگاه كيفري به 2بار قصاص (به‌خاطر قتل فرزندان صاحبخانه‌اش)، 10سال زندان به جرم قتل دخترش، 8سال زندان به جرم ايرادضرب وجرح عمدي با چاقو و پرداخت ديه، محكوم شد كه حكم به تأييد ديوان عالي كشور رسيد. اين مرد هفته قبل در زندان رجايي‌شهر پاي چوبه دار رفت و به‌سزاي اعمالش رسيد.

...

منبع

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

تبلیغات ویژه

دانلود جدیدترین نسخه ی بازی و نرم افزارهای اندروید

آمار روزانه سایت

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
08/07
9
59363
835
08/06
18
240174
3260
08/05
34
167874
1743
08/04
16
170834
1395
08/03
9
203743
2614

حاضرین در سایت

ما 170 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به روز پـیام است.© 2016-2007

<<طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب و طرح سایت، پیگرد قانونی دارد>>