با دستور جن‌ها، خودروها را آتش می‌زدم!

جام‌جم: تحقیقات روی این پرونده به دنبال آتش گرفتن چند دستگاه خودرو در خیابان بهمن آبادان آغاز شد. با حضور آتش‌نشانان در محل و خاموش‌شدن شعله‌های آتش، مشخص شد این آتش‌افروزی عمدی بوده است.

با گزارش آتش‌نشانان، تیمی از ماموران تحقیقات در این رابطه را آغاز کردند. ماموران در نخستین گام برای شناسایی عامل این آتش‌سوزی، به تحقیق از مالکان خودروها پرداخته و متوجه شدند، این افراد اختلافی با کسی نداشته‌اند و نمی‌دانند چه کسی خودروها را به آتش کشیده است.

تحقیقات پلیسی ادامه داشت تا این‌که شامگاه سه‌شنبه زن جوانی در تماس با پلیس اعلام کرد؛ در حال رفتن به خانه بودم که مردی با یک ظرف بنزین در میدان سده آبادان راهم را سد کرد و قصد داشت خودرویم را آتش بزند. در یک لحظه توانستم از دست او فرار کنم.

ماموران با حضور در محل چند مظنون را دستگیر کردند، اما هیچ مدرکی علیه آنها کشف نشد و آزاد شدند. سرانجام چهارشنبه هفتم مهر، تماس زن دیگری، ماموران را به مرد آتش‌افروز رساند. زن جوان درحالی که صدایش می‌لرزید، به ماموران گفت: مردی درحالی که دو ظرف بنزین در دست دارد، از بالای دیوار وارد خانه‌ام شده و قصد آتش‌زدن خانه را دارد.

یک تیم از ماموران بسرعت راهی خانه این زن شدند، اما قبل از حضور ماموران، مرد آتش‌افروز با سروصدای صاحبخانه فرار کرده بود. در ادامه ماموران با بررسی دوربین‌های مداربسته مغازه‌ای در آن منطقه، چهره متهم را به دست آوردند.

تصویر مرد آتش‌افروز در اختیار تیم‌های گشتی پلیس قرار گرفت و ماموران دیروز هنگام گشتزنی در منطقه سده آبادان متهم را درحالی که دو ظرف بنزین در دست داشت، دستگیر کردند.

با انتقال متهم به کلانتری مشخص شد، او یکی از متهمان سابقه‌دار در زمینه مواد مخدر است که چندی پیش برای دیدن پدر و مادرش از شهر یزد به آبادان آمده و در این مدت هفت خودرو، یک موتور و یک خانه را در منطقه سده آبادان آتش زده است.

امیرعلی 40 ساله در بازجویی‌ها مدعی شد: به شیشه اعتیاد دارم و دو ماه قبل از یزد به آبادان آمدم؛ همان روزی که به آبادان رسیدم، جن‌ها سراغم آمده و به من دستور دادند دو خودروی گران‌قیمت را به آتش بکشم. من هم به خاطر ترس از آنها، خودروها را آتش زدم. چند روز بعد جن‌ها از من خواستند کامیون مرد همسایه را آتش بزنم که مخالفت کردم. آنها تهدید کردند اگر به دستورشان عمل نکنم، پدر و مادرم را می‌کشند. من هم برای نجات جان آنها قبول کردم. من هیچ اختیاری از خودم نداشتم.

پس از تحقیقات مقدماتی، با دستور قضایی، متهم به پزشکی قانونی معرفی شد تا سلامت روانی او بررسی شود.

...

منبع

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

تبلیغات ویژه

دانلود جدیدترین نسخه ی بازی و نرم افزارهای اندروید

آمار روزانه سایت

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
07/30
6
61274
675
07/29
31
54857
783
07/27
0
192
3
07/22
0
140910
2221
07/21
35
146610
2301

حاضرین در سایت

ما 53 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به روز پـیام است.© 2016-2007

<<طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب و طرح سایت، پیگرد قانونی دارد>>