شهردار مونترال : شهردار تهران مدیری موثر و مرد عمل است

شهردار مونترال با اشاره به اقدام شهرداری تهران در زمینه توسعه باغ های ایرانی در پایتخت و اقدامات موثر در زمینه توسعه شهری گفت: معتقدم حرکت در این مسیر می تواند راهکار مهمی برای آینده ما باشد.

شهرنوشت: دنیس کودر در حاشیه امضای توافق نامه همکاری شهرداری تهران و متروپلیس طی سخنانی در جمع خبرنگاران ابراز داشت: امضای این یاداشت تفاهم نشان می دهد که تهران می تواند نقش مهمی در رهبری جدیدی که متروپلیس تدوین کرده است، ایفا کند.

شهردار مونترال کانادا خاطر نشان ساخت: هم اکنون عصر جدیدی برای متروپلیس شروع شده که نقطه کانونی آن دیپلماسی شهری است، همانطور که شعار اصلی ما تاکید بر آن دارد که «جهانی فکر کنید و محلی عمل کنید».

رئیس انجمن کلانشهرهای جهان «متروپلیس» با تاکید بر ضرورت توجه به دیپلماسی شهری، گفت: ما می توانیم کانال ها و بسترهای جدیدی برای گفت و گو ایجاد کرده و با گفت و گو راه حلی برای مشکلات پیش رو پیدا کنیم. توافق نامه ای که امروز به امضا رسید نیز نگاهی به آینده دارد که قرار است در جریان اجلاس بوگوتا نهایی شود

وی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن ابراز خرسندی از حضور در تهران، تعامل شهرداری تهران با متروپلیس را بسیار موثر توصیف کرد و گفت: بسیار خوشحال هستم که در جریان این سفر فرصت داشتم تا از فعالیت های شهرداری تهران دیدن کنم.

دنیس کودر با اشاره به اقدام شهرداری تهران در زمینه توسعه باغ های ایرانی در پایتخت و اقدامات موثر در زمینه توسعه شهری، تاکید کرد: از اینکه فرصت داشتم از نزدیک کارهای شهرداری تهران را بازدید کنم خوشحال هستم و معتقدم حرکت در این مسیر می تواند راهکار مهمی برای آینده ما باشد.

وی در ادامه از تلاش های شهردار تهران تقدیر کرد و ادامه داد: تهران شهری با جمعیت بیش از هشت میلیون نفر در شب مسایل و چالش هایی دارد؛ در این میان برخی چالش ها همچون محیط زیست، آب و فاضلاب بین کلانشهرها مشترک است؛ نکته مهم آن است که برنامه و نگاهی برای آینده داشته باشم و بر اساس آن نگاه و برنامه عمل کنیم.

شهردار مونترال تاکید کرد: دکتر قالیباف دقیقا مصداق همین توصیف ها است، چون مرد عمل هستند و نه تنها در جایگاه رهبری و مدیریت کارهای خودشان به صورت موثر ایفای نقش می کنند، بلکه فردی میدانی هم به شمار می روند که در عرصه میدانی نیز حضور دارند.

رئیس متروپلیس در پایان به بازدید خود از رصدخانه شهری تهران و مرکز کنترل ترافیک اشاره کرد و گفت: این اقدامات انجام شده نشان می دهد که چه تعاملی در این زمینه ها می تواند در عرصه جهانی شکل بگیرد و چه بسترهایی برای همکاری وجود دارد.

...

منبع

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

تبلیغات ویژه

دانلود جدیدترین نسخه ی بازی و نرم افزارهای اندروید

آمار روزانه سایت

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
08/05
3
86849
971
08/04
16
170834
1395
08/03
9
203743
2614
08/02
2
100936
802
08/01
56
115095
1801

حاضرین در سایت

ما 242 مهمان و یک عضو آنلاین داریم

  • hoomanplasticco

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به روز پـیام است.© 2016-2007

<<طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب و طرح سایت، پیگرد قانونی دارد>>