چگونه از طلاق جلوگیری کرده و زندگی خود را نجات دهیم

سرویس سبک زندگی فردا: ازدواجی که به طلاق ختم شود بسیار غم انگیز است. حقیقت این است که طلاق هیچ وقت آسان نبوده و برای هر دو دردناک است. می‌خواهید بدانید آیا می‌شود جلوی طلاق را گرفت؟ بگذارید خیالتان را راحت کنم، بله! و نه تنها طلاق بلکه حتی می‌توانید دوباره شور و حرارت و جذابیت گذشته را زنده کنید. بگذارید بگویم چگونه...؟ در ادامه این مطلب را به نقل از این چگونه بخوانید.

 

چگونه از طلاق جلوگیری کرده و زندگی خود را نجات دهیم  

 

۱. باور کنید که می‌توانید از طلاق جلوگیری کنید. خیلی از مردم این مرحله را کنار گذاشته و بی اهمیت می‌دانند. اما واقعیت این است که این مرحله، اصلی‌ترین قدم در جلوگیری از طلاق است. اگر واقعاً به خود و قلبتان ایمان نداشته باشید، دیگر ممکن نخواهد بود که زندگی خود را نجات دهید.

۲. به همسرتان توضیح دهید که شما به این ازدواج متعهد و وفادارید و طلاق تنها راه حل نیست! به او بگویید که نه تنها می‌خواهید زندگی‌تان را حفظ کنید، بلکه به فکر بازسازی زندگی وی هستید. به علاوه، اشتباه‌های گذشته‌تان را قبول کنید، با این کار نشان می‌دهید که چقدر دوست دارید به زندگی با وی ادامه دهید.

 

۳. همسر خود را در صحبت‌ها و کارهای روزانه تعریف و تمجید کنید. این مرحله، قوی‌ترین بخش عملیات است و به شما قول می‌دهم اگر این مرحله‌ی تشویق را هر روز انجام دهید، همسر شما چاره‌ای نداشته و دوباره عاشق شما می‌شود.

نکات و هشدارها
در مورد زندگی و ازدواجتان منفی بافی نکنید و دنبال جنبه‌های منفی همسرتان نباشید. همیشه مثبت باشید و با افراد مثبت همراهی کنید.


همیشه با همسرتان روراست باشید و احساسات و علایقتان را صادقانه بیان کنید. از اینکه به او بگویید چیزی جز حفظ زندگی و جلوگیری از طلاق نمی‌خواهید، هیچ نترسید. همین قدر عشق و محبت کارها را درست می‌کند!


به همسرتان ثابت کنید که نمی‌خواهید طلاق بگیرید. چگونه؟ به جای حرف، عمل کنید.

...

منبع

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

تبلیغات ویژه

دانلود جدیدترین نسخه ی بازی و نرم افزارهای اندروید

آمار روزانه سایت

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
08/02
0
3161
20
08/01
56
115095
1801
07/30
6
67653
725
07/29
31
54857
783
07/27
0
192
3

حاضرین در سایت

ما 85 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به روز پـیام است.© 2016-2007

<<طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب و طرح سایت، پیگرد قانونی دارد>>