نقشه زورگیر مسلح برای سرقت میلیونی

روزنامه همشهری: زن جوان وقتی ۱۵میلیون تومان پول در کیفش گذاشت تا برای خرید مبلمان جهیزیه خواهرش به نمایشگاه برود، نمی‌دانست حادثه‌ای شوم در انتظارش است.

او چند‌ماه قبل به دادسراي ويژه سرقت رفت و به طرح شكايت از پرايد سواري پرداخت كه با تهديد چاقو كيفش را سرقت كرده بود. زن جوان درخصوص جزئيات ماجراي سرقت به قاضي ميروكيلي گفت:براي خريد جهيزيه خواهرم راهي نمايشگاه مبل شدم. مبلغ 15ميليون تومان همراهم بود كه در مركز پايتخت سوار خودروي پرايدي شدم تا به نمايشگاه بروم. تصور مي‌كردم راننده آن مسافركش است.

در بين راه موبايلم زنگ خورد و آن طرف خط خواهر ديگرم بود. برايش توضيح دادم كه پول همراهم است و مي‌خواهم مبل‌هاي خواهرم را خريداري كنم. فكر مي‌كنم راننده حرف‌هاي مرا شنيد كه ناگهان تغيير مسير داد.وقتي اعتراض كردم چاقويي بيخ گلويم گذاشت و تهديد كرد كه اگر سكوت نكنم مرا به قتل مي‌رساند. چند دقيقه‌اي با او كشمكش داشتم اما هيچ‌كس به كمكم نيامد. راننده زورگير، كيفم را دزديد و با لگد مرا به بيرون از ماشين پرتاب كرد. در آن لحظه توانستم شماره پلاك خودرو را يادداشت كنم.

    دستگيري

با اعلام اين شكايت، مأموران توانستند صاحب خودرو را دستگير كنند. او در بازجويي‌ها خود را بي‌گناه دانست و مدعي بود كه خودروي او را هفته قبل دزديده‌اند و به تازگي پيدا شده است. او گفت: احتمال مي‌دهم در مدت يك هفته‌اي كه ماشينم دست دزدان بوده دست به اين سرقت زدند. هرچند او با داستان سرايي اصرار داشت كه بي‌گناه است اما در مواجهه حضوري، شاكي او را شناسايي كرد و گفت روزحادثه او با تهديد، كيفش را ربود.

همين كافي بود تا متهم ناچار به اعتراف شود. او كه 2فقره سابقه سرقت دارد و زندان را تجربه كرده است در بازجويي‌ها گفت: آن روز زن جوان به‌عنوان مسافر سوار ماشينم شد اما وقتي متوجه شدم پول زيادي همراهش است وسوسه شدم كه با تهديد كيفش را سرقت كنم. وي ادامه داد: وقتي ديدم داخل كيفش 15ميليون تومان پول است يكراست به طلافروشي رفتم و به مناسبت سالگرد ازدواجمان براي همسرم يك سرويس برليان خريدم. به‌گزارش همشهري، هم‌اكنون متهم براي انجام تحقيقات بيشتر در اختيار مأموران پليس آگاهي تهران قرار گرفته است.

...

منبع

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

تبلیغات ویژه

دانلود جدیدترین نسخه ی بازی و نرم افزارهای اندروید

آمار روزانه سایت

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
08/06
6
78661
1183
08/05
34
167874
1743
08/04
16
170834
1395
08/03
9
203743
2614
08/02
2
100936
802

حاضرین در سایت

ما 45 مهمان و یک عضو آنلاین داریم

  • moosa59

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به روز پـیام است.© 2016-2007

<<طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب و طرح سایت، پیگرد قانونی دارد>>