بردن جهیزیه به زور دندان زن و چاقوی برادر زن +تصاویر

جوان بستری در بیمارستان گفت: پس از آنکه با بالا گرفتن بحث بر سر مطالبه مهریه، برادر همسرم به من حمله کرد، برادر و دوستم که برای خاتمه درگیری مداخله کردند هم مورد حمله برادر همسرم قرار گرفته و توسط ضربات متوالی چاقو به شدت زخمی شدند.

خبرگزاری تسنیم: شب گذشته در استان فارس، جوانی بر اثر ضربه چاقوی برادر زن خود، زخمی و به بیمارستان منتقل شد.

این جوان که به گفته خود توان مالی پرداخت مهریه را نداشته گفت: علی‌رغم موافقت با همه درخواست‌های مالی همسرم و پس از آنکه تنها ماشینم را هم به نامش کردم تصمیم  گرفت از من جدا شود و سه ماه پیش خانه را ترک کرد.

 بردن جهیزیه به زور دندان زن و چاقوی برادر زن +تصاویر

وی افزود: همسرم مهریه‌اش را مطالبه کرده که متأسفانه توان مالی پرداخت آن را حتی در آینده هم نخواهم داشت و همین موضوع به اختلافات بیش از گذشته دامن زد تا جایی که شب گذشته، بحث بالا گرفت و برادرش مرا با چاقو زخمی کرد. زمانی که  برادر همسرم با چاقو به سمت من حمله‌ور شد، همسرم در حمایت از برادرش مرا از سه نقطه سر و شانه گاز گرفت.

این جوان اضافه کرد: شب گذشته همسرم طی تماسی عنوان کرد که قصد دارد به همراه خانواده‌اش برای انتقال جهیزیه‌اش به منزل بازگردد. من هم از برادرم و یکی از دوستانم درخواست کردم به عنوان شاهد در منزل حضور داشته باشند تا در صورت لزوم، در آینده تحویل جهیزیه به همسرم را تأیید کنند. متأسفانه پس از آنکه با بالا گرفتن بحث بر سر مطالبه مهریه، برادر همسرم به من حمله کرد، برادر و دوستم که برای خاتمه درگیری مداخله کردند هم مورد حمله برادر همسرم قرار گرفته و توسط ضربات متوالی چاقو به شدت زخمی و به بیمارستان منتقل شدند.


وی در پایان گفت: همسرم و برادرش پس از زخمی کردن من، برادر و دوستم و به هم ریختن وسایل منزل و خارج کردن جهیزیه و حتی وسایلی که جزو جهیزیه همسرم نبود، محل را ترک کردند و ساعاتی بعد همسرم در یک پست اینستاگرامی نوشت: "یک شب پرماجرا و آخر هم دم در آنقدر گفتیم و خندیدیم که دل درد گرفتیم."

 

بردن جهیزیه به زور دندان زن و چاقوی برادر زن +تصاویر  

 

بردن جهیزیه به زور دندان زن و چاقوی برادر زن +تصاویر  
...

منبع

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

تبلیغات ویژه

دانلود جدیدترین نسخه ی بازی و نرم افزارهای اندروید

آمار روزانه سایت

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
08/07
10
77317
1067
08/06
18
240174
3260
08/05
34
167874
1743
08/04
16
170834
1395
08/03
9
203743
2614

حاضرین در سایت

ما 260 مهمان و یک عضو آنلاین داریم

  • pipeiran

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به روز پـیام است.© 2016-2007

<<طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب و طرح سایت، پیگرد قانونی دارد>>