آمادگی اورژانس ایران برای اعزام نیرو به یمن

سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی کشور با بیان اینکه هر انجام اقدام ضد بشری و تروریستی در دنیا همواره از سوی مردم جمهوری اسلامی ایران محکوم است، اظهارداشت:جمهوری اسلامی ایران در کمک به مردم بی‌دفاع و مظلوم همواره پرچم دار و پیش قدم بوده است.

خبرگزاری تسنیم: دکتر پیرحسین کولیوند با بیان اینکه ماهیت وجودی اورژانس انجام کمک های بشردوستانه است، اظهار داشت: ما در تمامی مناطق کشور آمادگی داریم که مصدومان یمنی را پذیرش کنیم.

وی با اشاره به جنایات آل سعود در یمن، عنوان کرد: با توجه به کمبود امکانات بهداشتی و پزشکی و درمانی در یمن و در بین مردم بی‌گناه، مرکز اورژانس جمهوری اسلامی ایران آمادگی خود را برای اعزام نیرو به یمن نیز اعلام می‌کند که در صورت نیاز این اقدام انجام می‌شود.

کولیوند تصریح کرد: مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی دارای پرسنل و نیروهایی است که می‌توانند در مواقع بحرانی به خوبی انجام وظیفه کنند و از بار تلفات ناشی از بحران به وجود آمده بکاهند.

به گزارش وزارت بهداشت - وی با بیان اینکه بهره مندی مردم بی دفاع و مظلوم یمن از امکانات بهداشتی و درمانی یک حق آشکار است، تاکید کرد: ما در داخل کشور آماده پذیرش مصدومان یمنی هستیم و همچنین در صورت نیاز می‌توانیم نیروهای متخصص و مجرب را برای انجام اقدامات بشردوستانه بهداشتی و درمانی به یمن اعزام کنیم.

سرپرست مرکز اورژانس کشور بار دیگر اقدامات وحشیانه رژیم آل سعود را محکوم و عنوان کرد: حمله این رژیم به عزاداران حسینی در ایام محرم یک اقدام به دور از انسانیت است که بیش از هر زمانی خوی وحشیانه این رژیم را نشان می دهد.

کولیوند با بیان اینکه از وزارت امور خارجه کشور در راستای اعزام نیروهای اورژانس در راستای امدادرسانی به مصدومان یمنی به دنبال اقدامات تروریستی آل سعود خواستار همکاری هستیم، خاطرنشان کرد: مرکز اورژانس کشور در کنار سایر ارگان‌های مرتبط آماده اعزام نیرو به یمن و انجام کمک‌های بشردوستانه در بین مردم مورد ظلم واقع شده یمنی است.

...

منبع

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

تبلیغات ویژه

دانلود جدیدترین نسخه ی بازی و نرم افزارهای اندروید

آمار روزانه سایت

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
08/06
6
69127
1099
08/05
34
167874
1743
08/04
16
170834
1395
08/03
9
203743
2614
08/02
2
100936
802

حاضرین در سایت

ما 100 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به روز پـیام است.© 2016-2007

<<طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب و طرح سایت، پیگرد قانونی دارد>>