چطور از انفجار کمدها جلوگیری کنیم؟

سرویس سبک زندگی فردا: این روزها حجم لباس‌ها خیلی زیاد شده است. هر چقدر هم کمد و دراور می‌خرید باز هم جوابگوی تعداد زیاد لباس ها نیستند. ما در این مطلب نمی‌خواهیم در مورد مضرات مصرف گرایی و این جور چیزها حرف بزنیم، بلکه می‌خواهیم به شما پیشنهاداتی بدهیم که چطور این همه لباس را مرتب کنید و در فضایی که در دسترس دارید جا دهید. با استفاده از این روش‌ها می‌توانید به کشوها و کمدهای لباستان سر و سامان بدهید و خیلی بیشتر و راحت‌تر از آن ها استفاده کنید. در ادامه این مطلب را به نقل از بیتونه بخوانید.

 

چطور از انفجار کمدها جلوگیری کنیم؟

۱. لازم نیست این همه جا به تاپ و تیشرت‌ها اختصاص بدهید. اگر آنها را اینطوری در کشوها بچینید هم جای کمتری می‌گیرند و هم راحتتر پیدا می‌شوند.

 

چطور از انفجار کمدها جلوگیری کنیم؟

۲. در کمدهایی که ملحفه‌ها و حوله و امثال آن را قرار می‌دهید سبدهای پلاستیکی و یا هرچیز دیگری که خودتان ترجیح می‌دهید قرار داده و هر کدام از آنها را به یک چیز اختصاص داده و برچسب بزنید: حوله‌ها، ملحفه‌های یک نفره، ملحفه‌های دو نفره و...

 

چطور از انفجار کمدها جلوگیری کنیم؟

۳. با این روش خلاقانه و هنری به اکسسوری و جواهرات خود نظم و ترتیب بدهید. قاب‌های قدیمی را به دیوار زده و با قرار دادن گیره و یا سیم جایی برای آویزان کردن گوشواره‌ها، گردنبندها، دستبندها و یا حتی عینک‌های آفتابی فراهم کنید.

 

چطور از انفجار کمدها جلوگیری کنیم؟

۴. البته این روزها چوب رختی‌های مخصوص شال و روسری هم به بازار آمده‌اند، ولی خوب این هم یک راهش است.

 

چطور از انفجار کمدها جلوگیری کنیم؟

۵. تاپ‌ها، که حتما تعداد بسیار زیادی از آنها را دارید، جای زیادی را در کشوها اشغال می‌کنند. می توانید با قرار دادن حلقه‌های پلاستیکی روی یک چوب لباسی تاپ‌هایتان را از آن آویزان کرده و به راحتی در کمد قرار دهید.

 

چطور از انفجار کمدها جلوگیری کنیم؟

۶. بوت‌هایتان را در کمد آویزان کنید، این کار نه تنها سطح کف کمد را برای قرار دادن چیزهای دیگر آزاد می کند، بلکه شکل بوت‌ها را نیز حفظ می‌کند.

۷. می‌توانید روی در کمد لباستان از داخل چارچوبی برای اکسسوری‌ها قرار دهید و با استفاده از میخ‌های کوچک و یا آویزهای چسبی که در بازار به قیمت ارزان به فروش می‌رسند کمربندها، کلاه‌ها و یا خیلی چیزهای دیگر را آویزان کنید.

۸. با نصب یک پرده جلوی لباس‌هایی که آویزان کرده‌اید می‌توانید از فضای خالی زیر آنها استفاده کنید.

 

...

منبع

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

0

تبلیغات ویژه

دانلود جدیدترین نسخه ی بازی و نرم افزارهای اندروید

آمار روزانه سایت

تاریخ آگهی ها نمایش كلیك
08/07
10
167938
2380
08/06
18
240174
3260
08/05
34
167874
1743
08/04
16
170834
1395
08/03
9
203743
2614

حاضرین در سایت

ما 277 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به روز پـیام است.© 2016-2007

<<طـبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از قالب و طرح سایت، پیگرد قانونی دارد>>